• Marsz pamięci ofiar zamachu terrorystycznego w Tunisie. Wśród uczestników prezydent Bronisław Komorowski
  Ulicami Tunisu przeszedł marsz solidarności z ofiarami ataku terrorystów na Muzeum Bardo. Jak powiedział po nim Bronisław Komorowski, udział w nim polskiego prezydenta to sygnał, że Polska jest wśród tych, którzy działają przeciwko terroryzmowi.
 • Tomasz Lis
  Tomasz Lis komentuje ostatnie zapowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. Jego zdaniem, to kolejna próba delegitymizowania państwa i jego porządku, ale też "szyderczy śmiech z ofiar stanu wojennego".
 • Prof. Piotr Gliński
  Kandydat PiS na premiera nie zostawia suchej nitki na prof. Zbigniewie Brzezińskim, który skrytykował opozycję m.in. za mówienie "nieodpowiedzialnych bzdur o zamachu smoleńskim". "Mówił to z nienawiścią, nie powinien tego mówić w ten sposób" - uważa prof. Piotr Gliński.
 • Bronisław Komorowski
  Bardzo bym chciał, aby Święto Niepodległości łączyło Polaków, a nie dzieliło - powiedział Bronisław Komorowski w Wyszkowie. Zaprosił do udziału w marszu 11 listopada, który z jego inicjatywy odbędzie się w niedzielę w Warszawie.
 • Bronisław Komorowski
  11 listopada ulicami stolicy przejdzie marsz współorganizowany przez Kancelarię Prezydenta. Czy będzie miał konkurencję w postaci innych marszów, głównie politycznych? "Chciałbym, żeby zmniejszyła się gotowość do organizowania marszów przeciwko sobie" - stwierdził prezydent Bronisław Komorowski.
 • Prof. Tomasz Nałęcz
  Posłowie PiS domagają się przeprosin za "obraźliwe dla polskich obywateli" słowa prezydenckiego doradcy prof. Tomasza Nałęcza na temat współorganizowanego przez PiS marszu "Obudź się Polsko". Ich zdaniem przydent powinien zdymisjonować swojego doradcę.