• Maja Frykowska, Maria Wiktoria Wałęsa, Marta Grycan
  Kiedyś były gwiazdami show biznesu i ulubienicami kolorowej prasy, dziś jednak próżno szukać ich na czerwonych dywanach. Co stało się z celebrytkami, które nagle zniknęły z mediów?
 • Marta Grycan
  Marta Grycan, która próbowała podbić polski show biznes, lansując się z córkami na warszawskich salonach, po kilku wizerunkowych wpadkach zniknęła z mediów. Najwyraźniej jednak zatęskniła za zainteresowaniem tabloidów, bowiem ostatnio znów zaczęła prowokować i wrzuca na portale społecznościowe kolejne, seksowne zdjęcia.
 • Celebrytki, które mają ambitne plany podboju show biznesu
  Znane z tego, że są znane, polskie celebrytki nie zamierzają poprzestawać na bywaniu na salonach. Niektóre z nich mają ambitne, artystyczne plany podboju show biznesu. Czy którejś z nich uda się zrealizować te marzenia?
 • Medialna kariera Marty Grycan oraz jej córek zgasła równie szybko, jak się zaczęła. Dlaczego celebrytki niemal z dnia na dzień przestały istnieć w show biznesie? Czyżby zbyt szybko uwierzyły, że są gwiazdami?
 • Marta Grycan celebrytką jest od niedawna, znacznie większe doświadczenie ma zaś jako businesswoman. Dzięki temu doskonale wie, że swoją pracę może cenić wysoko, jednak zdaniem wielu osób, żądane przez nią stawki są abstrakcyjne.
 • Na antenie stacji TLC właśnie zadebiutował program "Polski turniej wypieków", którego gwiazdą jest Marta Grycan. Choć program prowadzi także Piotr Gąsowski, to właśnie celebrytka jest jego najjaśniejszą gwiazdą, przykuwającą uwagę mediów oraz publiczności.
 • Najmniej lubiane celebrytki
  Istnieją w polskim show biznesie, choć tak naprawdę niczego nie osiągnęły. Swoją popularność zawdzięczają przypadkowi, bądź znanemu nazwisku, nie przeszkadza im to jednak intensywnie korzystać ze swoich 5 minut w mediach. Jakiś czas temu zapytaliśmy Was, którą celebrytkę lubicie najmniej. Oto, jakie wyniki udało nam się uzyskać.
 • Marta Grycan jest właścicielką sieci cukierni, a w ostatnim czasie także celebrytką na warszawskich salonach. Jako ambitna kobieta nie zamierza jednak spoczywać na laurach i chce rozwijać się w nowej dziedzinie. Jak donosi Fakt, Grycan ma plan, by zostać projektantką odzieży, w której kreacjach będą chodziły polskie gwiazdy.
 • Marta i Wiktoria Grycan
  Marta Grycan, małżonka lodowego potentata, szturmem zdobywa warszawskie salony. Pokazy mody, eleganckie przyjęcia, zainteresowanie mediów i błysk fleszy na czerwonym dywanie to od pewnego czasu jej codzienność. Jak donosi magazyn "Party", debiutująca celebrytka zamierza wykorzystać swoją chwilową popularność i chce stworzyć własne reality show.