• Marta Grycan i jej trzy córki budzą bardzo skrajne emocje. Jedni uważają, że to sympatyczne i przedsiębiorcze panie, inni krytykują za promowanie otyłości i brak talentu, który usprawiedliwiałby ich obecną popularność. Do grona przeciwników Grycanek, dołączyła właśnie Hanna Bakuła.
  • Maria Czubaszek słynie z tego, że mówi to, co myśli, nie przejmując się przy tym, jak jej słowa zostaną odebrane. Ostatnio, pani Maria wypowiedziała się na temat Marty Grycan oraz jej córek, które szturmem zdobywają polski show biznes. Zdaniem Czubaszek, celebrytki powinny nieco schudnąć.
  • Michał Piróg nie jest entuzjastą fenomenu Grycanek i wielokrotnie w mediach wyrażał swoją niechęć wobec trzech puszystych celebrytek na warszawskich salonach. W ostatnim numerze magazynu Flesz, tancerz i choreograf po raz kolejny skrytykował Martę Grycan oraz jej córki Wiktorię i Weronikę za promowanie niezdrowego trybu życia.
  • Grycanki u Kuby Wojewodzkiego
    O Grycankach ostatnio zrobiło się jakby nieco ciszej... Ale z medialnej niszy wyciągnął je ich największy oponent - juror "You Can Dance", Michał Piróg. I znowu ostro skrytykował.
  • Michał Piróg
    Trwa triumfalny pochód Marty Grycan i jej córek przez salony. Panie są mocno puszyste i usiłują udowodnić wszystkim, że to jest sexy. Może i jest, ale Michałowi Pirógowi wcale się nie podoba.