• Choć wydawać by się mogło, że Marta Grycan i Magda Gessler darzą się wzajemną sympatią, okazuje się prawda jest zupełnie inna. W ostatnim wywiadzie, Gessler dość ostro skrytykowała swoją koleżankę z branży.
 • Miley Cyrus, Kinga Preis i Iga Wyrwał
  Przemiany, które prezentujemy, są naprawdę spektakularne. W 2012 roku znane panie chudły, eksperymentowały z fryzurami, szukały "swoich stylów". Zobaczcie efekty tych metamorfoz i oceńcie, komu zmiana wizerunku wyszła najlepiej.
 • Choć wydawać by się mogło, że pozycja Magdy Gessler w stacji TVN jest absolutnie niezagrożona, tabloidy donoszą, że popularna restauratorka czuje na plecach oddech swojej rzekomej konkurentki, Marty Grycan.
 • Jeszcze wczoraj Super Express informował, że Marta Grycan i Magda Gessler walczą o posadę prowadzącej w nowym kulinarnym programie stacji TVN. Dziś jednak Fakt donosi, że to gospodyni "Kuchennych rewolucji" będzie gwiazdą kolejnego show zatytułowanego "MasterChef".
 • Marta Grycan i Magda Gessler
  Jedna z nich jest najsłynniejszą polską restauratorką i gwiazdą telewizji, druga nosi nazwisko największego producenta lodów i w roli celebrytki bryluje na warszawskich salonach. Magda Gessler i Marta Grycan to dwie, uwielbiane przez media, wyraziste osobowości. Która z ich zostanie prowadzącą w nowym kulinarnym show TVN "Masterchief"?
 • Marta Grycan
  Jej nazwisko kojarzyło się jeszcze jakiś czas temu z pysznymi lodami. Ale nie da się ukryć, że Marta Grycan ma o wiele większe ambicje, niż być twarzą rodzinnego - nawet dość dochodowego - interesu. Stanie się celebrytką zajęło jej zaledwie kilka miesięcy! To już jest sukces.
 • Niekwestionowaną, telewizyjną królową polskich kulinariów jest obecnie Magda Gessler. Jednak jak donosi Fakt, swoje własne telewizyjne show niebawem będzie miała także Marta Grycan. Czy uda jej się pokonać koleżankę w walce o sympatię widzów?