• Na temat ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner media rozpisywały się od miesięcy. Jedną z bardziej interesujących kwestii była suknia panny młodej. Dopiero niedawno okazało się, że projektowaniem i wykonaniem kreacji zajęła się Marta Grycan, która poczuła w sobie modową pasję. Jak donosi Fakt, początkująca projektanta dość wysoko ceni sobie swoją pracę. Dominika musiała ponoć zapłacić za suknię aż 100 tys. złotych.
  • Michał Wiśniewski w sobotę po raz czwarty stanął na ślubnym kobiercu. Lider zespołu Ich Troje pojął za żonę Dominikę Tajner, para złożyła sobie przysięgę małżeńską w malowniczej scenerii mazurskich jezior.
  • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
    Michał Wiśniewski i Dominika Tajner za kilka dni zostaną mężem i żoną. Na ich ślubie nie zabraknie popularnej ostatnio rodziny Grycanów. Michał wyraża się o nich w niezwykle ciepłych słowach.
  • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
    Koszt ślubu i wesela Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego ma podobno przekroczyć milion złotych. Wiśniewski - mimo problemów zdrowotnych - nie ma zamiaru rezygnować z wesołej zabawy. Jego gości czekają niezwykłe atrakcje.
  • Marta Grycan z córką Wiktorią
    Przyjaźń lidera Ich Troje z rodziną Grycanów kwitnie. Słynni cukiernicy będą mieli swój wkład w planowany na wakacje ślub Michała Wiśniewskiego.