• Wiktoria Grycan
  Sławna córka sławnej mamy już niejednokrotnie mówiła, że jej marzeniem jest praca w modelingu i jak widać, jego realizację traktuje bardzo poważnie. W miniony weekend nastolatka była gwiazdą pokazu mody "plus size". Zobaczcie, jak wypadła.
 • Marta Grycan
  Patrząc na kreację, w której pani Grycan pojawiła się na promocji swojego nowego programu nietrudno doszukać się inspiracji stylem Joanny Przetakiewicz... Która dama wygląda lepiej w tego rodzaju strojach?
 • Marta Grycan jest właścicielką sieci cukierni, a w ostatnim czasie także celebrytką na warszawskich salonach. Jako ambitna kobieta nie zamierza jednak spoczywać na laurach i chce rozwijać się w nowej dziedzinie. Jak donosi Fakt, Grycan ma plan, by zostać projektantką odzieży, w której kreacjach będą chodziły polskie gwiazdy.
 • Marta Grycan
  Marta Grycan rzuca wyzwanie polskim projektantom! Popularna ostatnio celebrytka potrafi nie tylko upiec smakowite torty, ale ma też krawieckie wyczucie i marzy o własnej kolekcji ubrań. W rozmowie z Faktem przyznaje otwarcie: Marzę o własnym pokazie mody !
 • Marta Grycan w sukni własnego projektu
  Gdy inne gwiazdy ubierają się tylko u znanych, światowych projektantów, Marta Grycan stawia nie tylko na nich, ale także na swój gust.
 • Niekwestionowaną, telewizyjną królową polskich kulinariów jest obecnie Magda Gessler. Jednak jak donosi Fakt, swoje własne telewizyjne show niebawem będzie miała także Marta Grycan. Czy uda jej się pokonać koleżankę w walce o sympatię widzów?
 • Marta Grycan
  Mimo że zawdzięcza jej bardzo korzystną metamorfozę, postanowiła się z nią rozstać.
 • Marta Grycan
  Zgodnie z zapowiedziami Marta Grycan nie zamierza spocząć na "cukierniczych laurach". Już wkrótce będzie można kupić kreacje jej projektu!
 • Marta Grycan przeszła w 2011 roku ogromną przemianę stylu.
  Informacje o tym, że Marta Grycan zatrudniła stylistkę Dody, pojawiły się w mediach w listopadzie tego roku, a dziś żona milionera może być naprawdę dumna ze swojej metamorfozy. Tomasz Jacyków i Dawid Woliński, dokonując modowego podsumowania roku na antenie Dzień Dobry TVN, uznali ją za jedną z najlepiej ubranych kobiet. Marta Grycan dołączyła tym samym do zacnego grona ikon takich jak Małgosia Socha czy Kasia Zielińska, a w dodatku surowy juror Top Model nazwał ją seksowną i stwierdził, że potrzeba dużo odwagi, aby ubierać się tak jak ona. Zgadzacie się z tą opinią? My szczerze gratulujemy sukcesu!
 • Marta i Wiktoria Grycan na inauguracji marki Louboutin w butiku przy Moliera 2 w Warszawie.
  Na wczorajszej inauguracji marki Louboutin w warszawskim butiku przy Moliera 2 pojawiło się wiele znanych kobiet, a wśród nich Marta i Wiktoria Grycan. Obie panie miały na sobie czarne krótkie sukienki (mocno uwypuklające ich wydatne kobiece kształty) i warte fortunę buty... Na stopach Marty Grycan można było podziwiać jeden z bardziej znanych modeli projektu Alexandra McQueena, a jej córka zaprezentowała się w klasycznych "louboutinach". Niestety, szalenie drogie stylizacje wcale nie były udane... A wystarczyło postawić na mniej obcisłe i dłuższe kreacje oraz delikatniejszy makijaż. Szkoda, że potencjał poszczególnych elementów tworzących wizerunek nie został wykorzystany. Chyba, że Wam się podoba...?