• Marta Grycan
  Marta Grycan na pewien czas zniknęła z mediów, nie znaczy to jednak, że zarzuciła swoje plany podboju show biznesu. Ponoć jej najnowszym pomysłem na karierę jest bycie jurorem w kulinarnym show. Niestety stacja TVN nie podziela entuzjazmu celebrytki.
 • Czarne chmury zbierają się nad medialną karierą Marty Grycan. Jej program w stacji TLC wiosną nie powróci na antenę, a celebrytka z powodu ostatnich problemów finansowych wycofała się z życia publicznego. Czy to koniec jej kariery?
 • Marta Grycan, mając na swoim koncie doświadczenie związane z prowadzeniem telewizyjnego programu w stacji TLC, postanowiła pójść o krok dalej. Celebrytka zabiega ponoć o posadę gospodyni nowego show TVP, przypominającego formatem "Perfekcyjną Panią Domu".
 • Choć wydawać by się mogło, że pozycja Magdy Gessler w stacji TVN jest absolutnie niezagrożona, tabloidy donoszą, że popularna restauratorka czuje na plecach oddech swojej rzekomej konkurentki, Marty Grycan.
 • Na antenie stacji TLC właśnie zadebiutował program "Polski turniej wypieków", którego gwiazdą jest Marta Grycan. Choć program prowadzi także Piotr Gąsowski, to właśnie celebrytka jest jego najjaśniejszą gwiazdą, przykuwającą uwagę mediów oraz publiczności.
 • Marta Grycan na planie programu "Polski turniej wypieków"
  Marta Grycan ostro wzięła się do pracy na planie swojego pierwszego telewizyjnego show. Celebrytka została gospodynią programu "Polski turniej wypieków", który będzie emitowany przez stację TLC. W roli prowadzącego w nowej produkcji wystąpi także Piotr Gąsowski .
 • Marta Grycan oraz jej trzy córki, Wiktoria, Weronika i Gabriela już niebawem mogą zostać prawdziwymi gwiazdami telewizji. Celebrytki zamierzają w tym celu wpuścić do swojego domu kamery. Jak dowiedział się Fakt, we wrześniu na antenie stacji TVN ma pojawić się reality show pokazujące codzienne życie słynnych Grycanek.
 • Marta Grycan i Magda Gessler
  Jedna z nich jest najsłynniejszą polską restauratorką i gwiazdą telewizji, druga nosi nazwisko największego producenta lodów i w roli celebrytki bryluje na warszawskich salonach. Magda Gessler i Marta Grycan to dwie, uwielbiane przez media, wyraziste osobowości. Która z ich zostanie prowadzącą w nowym kulinarnym show TVN "Masterchief"?
 • Marta Grycan w programie Agaty Młynarskiej "Jaka ona jest"
  "Jak ona jest?" to nowy program Agaty Młynarskiej emitowany w stacji Polsat Cafe. Dziennikarka spotyka się ze znanymi kobietami w ich własnych domach i próbuje dowiedzieć się, jakie są prywatnie. W najbliższym odcinku kilka sekretów ze swojego życia zdradzi Marta Grycan.
 • W dzisiejszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" pojawi się pisarz Janusz Wiśniewski oraz trzy celebrytki, które w ostatnim czasie zawojowały polską prasę plotkarską. Jak Marta Grycan wraz z córkami wypadnie w starciu z Kubą Wojewódzkim?