• Marta Grycan oraz jej trzy córki, Wiktoria, Weronika i Gabriela już niebawem mogą zostać prawdziwymi gwiazdami telewizji. Celebrytki zamierzają w tym celu wpuścić do swojego domu kamery. Jak dowiedział się Fakt, we wrześniu na antenie stacji TVN ma pojawić się reality show pokazujące codzienne życie słynnych Grycanek.
  • Jeszcze wczoraj Super Express informował, że Marta Grycan i Magda Gessler walczą o posadę prowadzącej w nowym kulinarnym programie stacji TVN. Dziś jednak Fakt donosi, że to gospodyni "Kuchennych rewolucji" będzie gwiazdą kolejnego show zatytułowanego "MasterChef".
  • Marta Grycan i Magda Gessler
    Jedna z nich jest najsłynniejszą polską restauratorką i gwiazdą telewizji, druga nosi nazwisko największego producenta lodów i w roli celebrytki bryluje na warszawskich salonach. Magda Gessler i Marta Grycan to dwie, uwielbiane przez media, wyraziste osobowości. Która z ich zostanie prowadzącą w nowym kulinarnym show TVN "Masterchief"?
  • Grycanki u Kuby Wojewodzkiego
    O Grycankach ostatnio zrobiło się jakby nieco ciszej... Ale z medialnej niszy wyciągnął je ich największy oponent - juror "You Can Dance", Michał Piróg. I znowu ostro skrytykował.
  • Michał Piróg
    Michał Piróg jet znany z tego, że mówi to, co myśli. Ta reguła dotyczy także pisania: na swoim koncie na Facebooku mocno krytykuje koleżanki i kolegów z branży. Ale jak się okazuje, nie wszystkim się to podoba.