• Marta i Wiktoria Grycan
  Mimo że zarówno Marta, jak i Wiktoria Grycan wielokrotnie podkreślały, jak bardzo kochają swoje krągłości, obie straciły co najmniej po kilka kilogramów. Zobaczcie!
 • Wiktoria Grycan z chłopakiem na imprezie
  Czyżby serce Wiktorii Grycan było już zajęte? Nastoletnia córka Marty Grycan pojawiła się na imprezie w towarzystwie młodego mężczyzny. Oboje ubrani na czarno, prezentowali się nieco demonicznie. Co łączy młodą celebrytkę z tajemniczym towarzyszem?
 • Marta i Wiktoria Grycan przebrane na Halloween
  Marta Grycan oraz jej córka Wiktoria nie przepuszczają żadnej okazji do lansowania się na salonach. Obu pań mogło także zabraknąć na jednej z największych Halloweenowych imprez w stolicy. Wiktoria w seksownym stroju kobiety-kota, Marta zaś przebrana za anioła zrobiły ponoć furorę w modnym klubie Utopia, w którym odbywała się zabawa. Oto, jak się prezentowały.
 • Wiktoria Grycan
  Sławna córka sławnej mamy już niejednokrotnie mówiła, że jej marzeniem jest praca w modelingu i jak widać, jego realizację traktuje bardzo poważnie. W miniony weekend nastolatka była gwiazdą pokazu mody "plus size". Zobaczcie, jak wypadła.
 • Wiktoria Grycan
  Złośliwi mówią, że gdyby nie wiedzieli, to trudno byłoby im odgadnąć, że 16-letnia Wiktoria to córka swojej matki, a nie odwrotnie... Ona jednak zupełnie się tym nie przejmuje, pozostaje wierna seksownemu stylowi i bryluje na salonach. Zobaczcie, jak "słodka szesnastka" podbijała polski show-biznes przez ostatni rok i oceńcie jej "look".
 • Marta, Wiktoria i Weronika Grycan szturmem zdobył polski show biznes. Choć wielu sądziło, że ich obecność w mediach będzie chwilowa, one wciąż mają się świetnie, a ich kariery rozwijają się w zawrotnym tempie. Jak donosi "Fakt", Grycanki są zasypywane ofertami pracy o iście gwiazdorskich warunkach.
 • Marta Grycan wraz z córkami Weroniką i Wiktorią robi wszystko, by zaistnieć w polskim show biznesie. Panie najpierw zrobiły furorę na warszawskich salonach, później zaczęły pojawiać się w programach rozrywkowych i na okładkach kolorowych magazynów, a teraz spróbują swoich sił jako aktorki. Po wakacjach Grycanki pojawią się ponoć w jednym z odcinków serialu „Hotel 52”.
 • Marta Grycan z córką
  Weronika i Wiktoria Grycan robią kariery w świecie show-biznesu. Ale ich ojciec Adam jest nieprzejednany w jednej kwestii. Jakiej?
 • Biust Wiktorii Grycan
  Wczorajszy pokaz najnowszej kolekcji duetu Paprpcki & Brzozowski zgromadził wiele znanych osób. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć Marty i Wiktorii Grycan. Ta ostatnia zaprezentowała się w bardzo oryginalnej kreacji, mocno eksponującej obfity biust. Jak Wam się podoba ta stylizacja?
 • Marta i Wktoria Grycan na pokazie w salonie Salvatore Ferragamo
  Wybierając tę stylizację, Wiktoria z pewnością inspirowała się sukienką, w której całkiem niedawno pojawiły się Kate Winslet i Joanna Przetakiewicz. Takie połączenie czerni i bieli daje efekt wyszczuplający. Niestety, nie w jej przypadku...