• Marta Grycan, Eva Minge i Joanna Kurowska
  Dzieli je wiek, rodzaj show-biznesowej "aktywności" i liczba sukcesów, ale łączy jedno coś bardzo charakterystycznego: zamiłowanie do sztucznego piękna! Oto nasz subiektywny ranking właścicielek najsztuczniejszych twarzy w polskim "szołbizie".
 • Cameltoe Marty Grycan
  Wielbicielka obcisłych strojów padła ofiarą swojej słabości. Kombinezon, w którym pojawiła się na premierze książki Grażyny Szapołowskiej, tak mocno opiął jej miejsca intymne, że można było zobaczyć każdy ich szczegół. Taka wpadka jest nazywana efektem cameltoe, czyli wielbłądziego kopyta, które kształtem przypomina intymny element kobiecego ciała...
 • Najgorzej ubrane polskie gwiazdy 2013 roku
  Ta lista to zestawienie, w którym żadna gwiazda nie chciałaby się znaleźć, a już na pewno nie po raz kolejny. Niestety, niektóre panie zagoszczą w naszym rankingu po raz kolejny z rzędu. Oto debiutantki i stałe bywalczynie modowej czarnej listy polskiego show-biznesu.
 • Marta Grycan
  O tym, że schudła, mówi oficjalnie i przy każdej okazji - to dla niej powód do dumy. Tajemnicza zmiana objętości ust i uwypuklenie policzków to zdecydowanie nie jest coś, czym chciałaby się chwalić. Nietrudno jednak zauważyć, że z jej twarzą COŚ się dzieje...
 • Katarzyna Bujakiewicz, Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Skrzynecka
  Nie każda kobieta dojrzewa tak samo i nie w przypadku każdej można trafnie ocenić wiek na podstawie wyglądu. Oto znane Polki, które łączą dane z metryki, a mocno różni wygląd...
 • Marta i Wiktoria Grycan
  Mimo że zarówno Marta, jak i Wiktoria Grycan wielokrotnie podkreślały, jak bardzo kochają swoje krągłości, obie straciły co najmniej po kilka kilogramów. Zobaczcie!
 • Te Polki zawładnęły show-biznesem w 2012 roku
  To był absolutnie ich rok! Zabiegały o nie media i firmy poszukujące "twarzy" dla swoich marek, a publiczność wciąż chciała ich więcej i więcej. Oto kobiety, które zawładnęły polskim show-biznesem w 2012 r.
 • Marta Grycan, Katarzyna Bujakiewicz i Maja Ostaszewska
  Mówi się, że dla większości kobiet 40 urodziny to magiczna granica wieku. Od tej chwili nic już podobno nie jest takie samo, a czas płynie zdecydowanie szybciej niż dotychczas. Oto znane Polki, które w 2012 roku doświadczyły "stawania się 40-latką". Zobaczcie jak wyglądają i oceńcie, czy w ich przypadku stereotypy znajdują zastosowanie.
 • Miley Cyrus, Kinga Preis i Iga Wyrwał
  Przemiany, które prezentujemy, są naprawdę spektakularne. W 2012 roku znane panie chudły, eksperymentowały z fryzurami, szukały "swoich stylów". Zobaczcie efekty tych metamorfoz i oceńcie, komu zmiana wizerunku wyszła najlepiej.
 • Marta Grycan
  Nie da się zaprzeczyć: Piotr Najsztub ma wyjątkowy talent do wyciągania ze swoich rozmówców informacji na temat intymnych szczegółów ich życia. Marta Grycan w programie "Najsztub słucha" powiedziała coś, czego raczej nikt się nie spodziewał...