• Martyna Wojciechowska
    Podróżniczka przekonuje, że kraniec świata może mieć wiele znaczeń, dlatego podejmuje każde trudne wyzwanie i pokazuje historie, obok których nie można przejść obojętnie. Jej program ma już dziesięć lat, a to oznacza ponad osiemdziesiąt odcinków, siedemdziesiąt odwiedzonych krajów i pół tysiąca dni w drodze. W jubileuszowym sezonie programu „Kobieta na krańcu świata” prowadząca zaprosi widzów do najdalej na północ wysuniętej osady ludzkiej na Spitsbergenie, Salwadoru i Czadu.
  • Martyna Wojciechowska
    Niemożliwe nie istnieje – twierdzi dziennikarka. Jest przekonana, że każda kobieta ma w sobie determinację i siłę, by żyć na własnych warunkach i spełniać marzenia. Gwiazda TVN kiedyś sama słyszała, że jako kobieta nie jest w stanie osiągnąć pewnych rzeczy, dziś chce wspierać kobiety, które straciły wiarę we własne możliwości.
  • Martyna Wojciechowska
    Kilka dni temu Martyna Wojciechowska – ambasadorka programu „Po stronie natury” od 9 lat prowadzonego przez markę Żywiec Zdrój – podpisała w obecności mediów zobowiązanie do dbania o naturalne zasoby wody w Polsce i na świecie. Przy okazji tego wydarzenia opowiedziała mi, gdzie nauczyła się bliskości z Naturą, czy zdarzają jej się rujnować środowisko naturalne i co czuje, gdy widzi skutki zmiany prawa w zakresie wycinki drzew.