• Martyna Wojciechowska
  Pytanie "Ale jak to, że ona nie w czerni?!" dosłownie samo ciśnie się na usta.
 • Martyna Wojciechowska
  Gwiazda TVN nie zamierza zmieniać stylu ubierania i porzucać ulubionej czerni. Mimo opinii o niestosowności jej kreacji, nawet na konferencji ramówkowej TVN postawiła na sportową stylizację w ciemnym kolorze. Dziennikarka podkreśla, że to, co ma do przekazania, jest dla niej ważniejsze, niż to, jak wygląda.
 • Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan i Joanna Krupa oraz Agata Młynarska
  Podczas gdy wielu ludzi nie skorzystało jeszcze z wakacyjnych urlopów, stacje telewizyjne szykują się już do nowego sezonu. TVN pierwszy w tym roku zaprezentował swoją jesienną ramówkę. Na imprezie nie zabrakło oczywiście "flagowych twarzy" kanału. Zobaczcie perfekcyjnie wystylizowane panie, które cierpliwie pozowały do zdjęć.
 • Kinga Rusin, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek-Majdan
  Wczoraj od wczesnego popołudnia na instagramowych i facebookowych profilach gwiazd można było znaleźć zdjęcia dokumentujące ich przygotowania do wieczornego wyjścia. Nie ma wątpliwości, że każda pani chciała błyszczeć, ale nie każdej się to udało. Zaraz po tym, jak w Sieci ukazały się zdjęcia z imprezy, nastąpił wysyp komentarzy - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, eksperckich i zupełnie anonimowych - dotyczących wyglądu pań. Annie Lewandowskiej dostało się np. od Doroty Lewandowskiej, która oceniając jej stylizację, napisała "Bal to nie pokaz mody czy gala fitness. (...) Anna Lewandowska pomyliła wydarzenia i wybrała strój, który ma się nijak do okoliczności". Małgorzatę Rozenek nawet ludzie niezwiązani z modą nazwali różową Bezą. Wszystkim natomiast bardzo przypadła do gustu stylizacja Kingi Rusin. Jak wypadły inne panie? Zobaczcie zdjęcia.
 • Agnieszka Kaczorowska, Tamara Arciuch i Klaudia Halejcio
  Impreza, która odbyła się wczoraj, jest jedną z najważniejszych i największych w polskim show-biznesie. Aby to stwierdzić, wystarczy spojrzeć na liczbę gwiazd, które stanęły na czerwonym dywanie. Jakie kreacje wybrały na ten wieczór panie i jak w nich wypadły - zobaczcie zdjęcia i oceńcie.
 • Edyta i Cezary Pazuraowie, Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski oraz Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
  O tym, że to był wyjątkowy wieczór, może świadczyć choćby to, że na imprezie pojawiły się postaci, które zwykle z daleka omijają wszelkie czerwone dywany (np. Kuba Wojewódzki z partnerką) i wszyscy byli w doskonałej komitywie. Zobaczcie obszerną galerię zdjęć z sobotniego wieczoru.
 • Margaret, Martyna Wojciechowska i Maryla Rodowicz
  Jak zwykle przy okazji ważnych uroczystości część obecnych na wydarzeniu pań wyglądała doskonale, ale część przyciągała wzrok tylko ze względu na "oryginalność" kreacji. Zobaczcie, kto jak się zaprezentował.
 • Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN
  Każdy z nas ma swój ulubiony styl i chętnie się go trzyma. Są jednak takie okazje, przy których warto zrezygnować z ukochanych ubrań na rzecz czegoś, co lepiej będzie pasowało do okoliczności. Niestety, nawet gwiazdom zdarza się o tym nie pamiętać. Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN pojawiła się w stroju, który zdecydowanie lepiej sprawdziłby się podczas egzotycznej wyprawy do buszu, niż na imprezie w centrum miasta...