• Agnieszka Popielewicz, Jan Kulczyk
  Kilka dni temu polską opinią publiczną wstrząsnęła wieść o śmierci Jana Kulczyka. Znany biznesmen był również mecenasem kultury i sportu i przyjacielem wielu gwiazd. Oto, jak pożegnał go polski show biznes.
 • Największe modowe wpadki gwiazd na Top Trendach
  Polskie festiwale muzyczne nie grzeszą dobrą sławą, jeśli chodzi o styl i smak w kreacjach gwiazd. Nie jest więc zaskoczeniem, że na festiwalu Top Trendy kilka sław zaprezentowało nieudane – delikatnie mówiąc – stylizacje… Zobacz najbardziej spektakularne wpadki imprezy!
 • Szalone kreacje gwiazd na festiwalu Top Trendy - wpadki i hity
  Za nami festiwal Top Trendy. Jak zaprezentowały się na nim gwiazdy? Na czerwonym dywanie zapanowało ubraniowe szaleństwo. Czy jednak kreacje sław rzeczywiście były takie „top” i „trendy”? Zobaczcie modowe sukcesy i porażki festiwalu!
 • Gwiazdy na konferencji Top Trendy 2011
  Do 9. edycji polsatowskiego festiwalu Top Trendy 2011 pozostało już tylko nieco ponad 2 tygodnie. Z tej okazji wczoraj odbyła się konferencja prasowa z udziałem wszystkich najjaśniejszych gwiazd stacji oraz artystów, którzy wezmą udział w wydarzeniu. Nie zabrakło Dody, Kayah, Kory... Naszą uwagę zwróciły oczywiście przede wszystkim kreacje wybrane przez panie na tę okazję. O, dziwo, większość kobiet, które pojawiły się na konferencji, zaprezentowała casualowe stylizacje: dżinsy i wysokie buty zawładnęły paniami! Nawet Doda nie zdecydowała się na bardzo wyszukane ubrania. Zresztą, obejrzyjcie!