• Hong Chau i Matt Damon
  Alexander Payne, czołowy humanista kina amerykańskiego, niespodziewanie opuszcza bezdroża i wchodzi na terytorium fantastyki. Nadal jednak interesuje go przede wszystkim człowiek.
 • Matt Damon / Russell Crowe
  Czwartkowy artykuł z „New York Timesa”, który doprowadził do zwolnienia Harveya Weinsteina z jego własnej wytwórni, nie był pierwszą próbą opisania historii molestowanych przez producenta aktorek i asystentek - donoszą amerykańskie media.
 • Zgrany duet – Matt Damon i Julia Stiles w filmie "Jason Bourne"
  Matt Damon po długiej przerwie wraca na ekrany jako Jason Bourne. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu akcji, który ma szansę stać się jednym z hitów roku 2016.
 • Najwięksi przegrani Oscarów 2016: Kate Winslet
  Zwycięstwo Leonarda DiCaprio pewnie zmartwiło twórców memów, których ulubieńcem był od dobrych kilku lat. Na szczęście (dla internautów, bo nie samych zainteresowanych) niedzielną galę z kwitkiem opuściło kilku innych faworytów, którzy idealne nadają się na nowych bohaterów sieciowych żartów. Komu sprzątnięto statuetkę sprzed nosa? Kto znalazł się w cieniu tegorocznych laureatów? Oto najwięksi przegrani Oscarów 2016.
 • Matt Damon i Luciana Barroso na Oscarach
  Podczas oscarowej gali ważniejsze od tego, co gwiazdy mają na sobie jest tylko to, w czyim towarzystwie zjawiły się na uroczystości. Zobacz, kto z kim przybył na Oscary.
 • Nie dla nich Oscary? Cate Blanchett
  Do gali Oscarów 2016 zostało jeszcze kilka godzin. Zwycięzcy wciąż są niewiadomą. Tym razem jednak nie typujemy nazwisk laureatów, ale obstawiamy, komu z nominowanych aktorów karteczka z podziękowaniami się nie przyda, bo na wygraną liczyć nie powinni...
 • Matt Damon jako Bourne, Jason Bourne
  W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu o przygodach Jasona Bourne'a, w którym do roli głównej wraca Matt Damon.
 • Matt Damon i Ben Affleck
  Kanał Syfy dał zielone światło serialowi "Incorporated", za którego produkcję - poprzez swoją firmę Pearl Street Films - odpowiadać będą Matt Damon i Ben Affleck.
 • Laureaci Złotych Globów 2016
  Kto jest nowym królem Hollywood? Alejandro Gonzáleza Iñárritu! Triumfator zeszłorocznych Oscarów okazał się największym zwycięzcą tegorocznej gali Złotych Globów, zbierając za film "Zjawa" trzy statuetki w najważniejszych kategoriach: Najlepszy film dramatyczny, Najlepszy aktor dramatyczny oraz Najlepszy reżyser, a tytuł ten zdobył drugi rok z rzędu (bo dostał go wcześniej za "Birdmana"). Kto jeszcze opuścił 73. galę Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej z nagrodą? Zobaczcie sami, bo to laureaci prestiżowych nagród w kategoriach filmowych na zdjęciach:
 • To był ich wieczór: Alejandro González Iñárritu i Leonardo DiCaprio
  Film Alejandro Gonzáleza Iñárritu "Zjawa" został tryumfatorem tegorocznych Złotych Globów. Nagrody przyznawane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej wręczono podczas ceremonii w Beverly Hills.