• Powtarzamy matematykę. Czas na geometrię analityczną
  Ósma odsłona maturalnej powtórki z matematyki przynosi serię zadań z geometrii analitycznej. Materiały przygotowali eksperci portalu MatmaNa6.pl. Ci, którzy rozwiązali zadania, mogą teraz sprawdzić, jak im poszło. Poniżej prawidłowe rozwiązania!
 • Powtarzamy matematykę przed maturą
  Siódma odsłona maturalnej powtórki z matematyki poświęcona jest planimetrii. Dziś prezentujemy rozwiązania zadań z planimetrii. Maturalną powtórkę przygotowali eksperci serwisu MatmaNa6.pl. Zapraszamy do rozwiązywania i sprawdzania swojej wiedzy!
 • Matura 2012 - powtarzamy trygonometrię
  Tangensy, cotangensy, sinusy, cosinusy - w maturalnej powtórce z matematyki nadszedł czas na trygonometrię. Do 10 zadań przygotowanych przez ekspertów portalu MatmaNa6.pl, dołączają rozwiązania. Zapraszamy do sprawdzania wiedzy!
 • Matma do powtórki! Czas na równania i nierówności
  Trzecia odsłona maturalnej powtórki z matematyki. Po zadaniach z równań i nierówności, przygotowanych przez ekspertów portalu MatmaNa6.pl, czas na prawidłowe rozwiązania. Sprawdź się!
 • Matura z matematyki - przygotowania czas zacząć!
  Oto pierwsza odsłona powtórkowych zadań, przygotowanych specjalnie dla serwisu Dziennik.pl przez redaktorów portalu MatmaNa6.pl. Na pierwszy ogień liczby rzeczywiste. Dziś do zadań dołączają prawidłowe rozwiązania. Zaczynamy!