Warszawskie metro już jeździ. Ratownicy nie wykryli gazu [AKTUALIZACJA]
07 maja 2014 Ratownicy nie wykryli wycieku gazu, więc dali zielone światło warszawskiemu metru. Kolejka wznowiła kursowanie.Na razie nie wiadomo, czy gaz, który wyczuli maszyniści to ten sam, który wczoraj rozpylił mężczyzna na jednej z warszawskiej stacji.