• Conrad Murray o sekretach Michaela Jacksona
  "Michael nie płacił przez miesiące. To było smutne widzieć, jak nie stać go na lizaki dla dzieci. Nie miał nawet jak zapłacić za papier toaletowy, którym się podcierały" – osobisty lekarz Michaela Jacksona, Conrad Murray w rozmowie z telewizją CNN ujawnił kilka zaskakujących tajemnic nieżyjącego króla muzyki pop.
 • Fani oddali hołd Michaelowi Jacksonowi
  Od śmierci króla popu minęły trzy lata. Wielkie Mauzoleum w Glendale, gdzie Michael Jackson spoczywa w towarzystwie wielu innych amerykańskich gwiazd filmu i rozrywki, jest niedostępne dla postronnych. Fani króla popu mają jednak w zwyczaju kłaść kartki, pluszowe zabawki i laurki w kształcie serca pod jednym z cmentarnych murów. I tysiące czerwonych róż, bo te Jacko lubił najbardziej...
 • Tysiące róż koło grobu złożyli fani w trzecią rocznicę śmierci Michaela Jacksona
  Od śmierci króla popu minęły trzy lata. Fani Michaela Jacksona złożyli w poniedziałek tysiące róż niedaleko jego grobu na cmentarzu położonym na przedmieściach Los Angeles.
 • Proces Conrada Murraya
  To z pewnością najgłośniejszy proces ostatnich lat. Wydarzenia na sali sądowej w Los Angeles śledzą miliony fanów Michaela Jacksona całym świecie. Najnowsze zeznania świadków budzą wielkie kontrowersje, bo całkowicie się wykluczają.
 • Katherine, La Toya, Marlon, Jackie i Tito Jacksonowie
  W październiku w Cardiff w Walii odbędzie się wielki koncert ku czci zmarłego przed dwoma laty piosenkarza Michaela Jacksona, z udziałem plejady gwiazd – ogłosiła w poniedziałek matka króla popu wraz z jego siostrą, La Toyą, i trzema braćmi.
 • Michael Jackson
  Od śmierci Michaela Jacksona miną wkrótce dwa lata, a jeszcze nie wiadomo, co feralnego dnia stało się w domu gwiazdora. Właśnie pojawiła się nowa informacja, która może ochronić skórę doktora Conrada Murray'a, lekarza Michaela.