• Frances McDormand
  Frances McDormand znów skradła show w Wenecji. Publiczność stawiła się tłumnie również po to, by obejrzeć... teledysk Michaela Jacksona. I wreszcie oczekiwanie na nowy film Darrena Aronofskyego. Korespondencja z festiwalu filmowego w Wenecji.
 • Michael Jackson pobił kolejny rekord
  Album "Thriller" Michaela Jacksona właśnie przekroczył nakład 30 milionów w USA.
 • Krążek Adele nowym albumem wszech czasów "Billboardu"
  Adele do długiej listy swoich sukcesów może dopisać kolejny – album "21" Adele został uznany za płytę wszech czasów Billboardu.
 • 1. "Man In The Mirror"
  Michael Jackson odszedł pięć lat temu, ale jego piosenki nie schodzą z radiowych anten, a płyty sprzedają się jeszcze lepiej niż za życia artysty. UK Official Charts Company opublikował listę najczęściej ściąganych piosenek Jacko. Numer jeden – utwór "Man In The Mirror" – zanotował 410 000 pobrań. Oto złota dziesiątka najpopularniejszych obecnie hitów króla muzyki pop:
 • Michael Jackson i jego "Thriller"
  30 listopada mija 30 lat od premiery jednej z najważniejszych płyt w historii światowej muzyki – albumu "Thriller" Michaela Jacksona.
 • "Thriller"
  Srebrno-czarny, futurystyczny kostium i obowiązkowo białe skarpetki. W tle znakomici muzycy, wśród nich m.in. sama Sheryl Crow w chórkach. Na widowni księżna Diana, książę Karol i 72 tysiące innych fanów Michaela Jacksona. Tak wyglądał koncert Jacko na stadionie Wembley w lipcu 1988 roku. To była część trasy Bad Tour, która składała się ze 123 koncertów, a obejrzało ją 4,4 miliona fanów. Doskonały koncert na Wembley właśnie ukazał się na DVD. Mało tego, z okazji 25. rocznicy wydania "Bad" pojawiła się zremasterowana wersja legendarnej płyty z dodatkami. To wyjątkowa okazja by wspomnieć Jacksona.