• Kobieta chce skorzystać z toalety
  Według badań, problem nietrzymania moczu może dotyczyć nawet co ósmej kobiety przed 40-tym rokiem życia i co drugiej po przebytej menopauzie. To problem wyjątkowo wstydliwy. Zdarza się, że panie ukrywają to schorzenie nawet przed własnym lekarzem. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że można je skutecznie leczyć. Terapia zachowawcza jest jednak zwykle długa, trudna i nie zawsze przynosi efekty. Dlatego coraz częściej pacjentki decydują się na nieinwazyjny zabieg przy użyciu lasera.
 • Kobieta chce skorzystać z toalety
  Wyjaśniły to ginekolog dr Marzena Dębska oraz Urszula Herman, która specjalizuje się w rehabilitacji mięśni dna miednicy. Co osłabia te mięśnie? Herman powiedziała, jak działa aplikacja, która pomaga w ćwiczeniu tej partii ciała.
 • Seksowna kobieta w bieliźnie
  O mięśniach Kegla słyszałaś nie raz. Wiesz, że kobiety powinny je ćwiczyć, bo to korzystne dla zdrowia i życia seksualnego, że można do ćwiczeń używać kulek gejszy i… niewiele więcej. Przedstawiamy 5 faktów na temat mięśni dna miednicy. Założymy się, że ich nie znałaś!
 • Kobieta chce skorzystać z toalety
  Nie daj się zwieść. Problem nietrzymania moczu to nie tylko dolegliwość dojrzałych kobiet, dotyka on panie w każdym wieku, a jego przyczyny mogą być różne. Z kłopotliwą dolegliwością można się jednak dziś uporać. Pomaga w tym nowoczesna ginekologia plastyczna.
 • 1. Odpręża i łagodzi ból
  Wokół orgazmu narosło wiele mitów. Jednym z nich jest ten umniejszający zalety szczytowania. Mówi się nawet, że nie jest ważne. Błąd. Poznaj sześć powodów, dla których warto przeżywać orgazm jak najczęściej.
 • Para w łóżku
  Sprawność seksualna ma silny związek ze sprawnością fizyczną. Jeśli chcesz wzmocnić swoje seksualne doznania, ćwicz odpowiednie partie ciała. Podpowiadamy jak.
 • Kobieta w toalecie
  Śmiejesz się lub kichasz i myślisz – o nie, znowu to się stało. Czujesz, że Twoja bielizna jest mokra. Problem nietrzymania moczu dotyka kilku milionów Polek. Większość wstydzi się go przed bliskimi, a nawet lekarzem. A nietrzymanie moczu to dolegliwość, którą można szybko i skutecznie wyleczyć.
 • Mężczyźni powinni trenować mięśnie Kegla
  O tzw. mięśniach Kegla raczej mówi się w kontekście kobiet. A szkoda. Badania pokazują, że mężczyźni, którzy mają mocne mięśnie Kegla, są lepszymi kochankami i czerpią z seksu większą satysfakcję.
 • Kobieta oglądająca swoje krocze
  Ćwiczenie mięśni Kegla ułatwia poród i zwiększa doznania seksualne. Jak je wykonywać prawidłowo i bezpiecznie, aby uzyskać oczekiwane efekty?
 • Test banana
  Nie słyszałaś jeszcze o teście banana? Najwyższy czas nadrobić zaległości! Oto prosty sposób na samodzielne sprawdzenie tego, czy Twoje mięśnie Kegla są stworzone do dawania przyjemności...