• Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk
    Romans Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka wywołał duże poruszenie w show biznesie, bowiem dla nowej ukochanej, aktor zostawił swoją byłą partnerkę z dwójką dzieci. Teraz tabloidy donoszą, że para już nie mieszka razem.
  • Jeszcze niedawno, na łamach kolorowej prasy opowiadali o tym, jak bardzo są nierozłączni, a teraz spędzają osobno wakacje. Jak donosi Fakt, Agnieszka Włodarczyk sama wyjechała nad morze by odpocząć i nabrać dystansu. Aktorka ma ponoć żal do Mikołaja Krawczyka, że ten nie staje w jej obronie, gdy inni zarzucają jej rozbicie jego związku z Anetą Zając. Czyżby para przeżywała pierwszy kryzys?
  • Ta miłość narodziła się na planie serialu
    Nie od dziś wiadomo, że aktorzy potrafią tak bardzo zatracić się w swojej roli, że trudno im odróżnić fikcję od rzeczywistości. Zdarza się, że gdy światła kamer gasną, odgrywane zgodnie ze scenariuszem emocje przeradzają się w prawdziwe uczucie. Oto przykłady związków, które narodziły się na serialowych planach.
  • Agnieszka Włodarczyk
    Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk są parą już od jakiegoś czasu. Czy ten fakt wpłynie na promocję płyty, którą Agnieszka ma zamiar nagrać?