• Pierwsza miłość
  "Pierwsza miłość" to jedna z najpopularniejszych polskich telenowel. W listopadzie mija 10 lat, od kiedy widzowie po raz pierwszy zobaczyli na ekranie Marysię, Pawła ich przyjaciół i rodzinę. Zobacz, jak zmienili się bohaterowie polsatowskiej produkcji.
 • Mikołaj Krawczyk
  Mikołaj Krawczyk swoją obecną popularność zawdzięcza serialowi "Pierwsza miłość". I choć aktor już dwa lata temu pożegnał się z tą produkcją, wciąż jest z nią mocno kojarzony. Jak sam twierdzi, komuś zależy na tym, by tak było.
 • Związek Anety Zając i Mikołaja Krawczyka narodziła się w trakcie prac nad serialem "Pierwsza miłość" i na planie tejże telenoweli rozpadł się w drobny mak. Teraz byli partnerzy, których wciąż łączy dwójka wspólnych dzieci, ponownie będą musieli zagrać wspólne sceny.
 • Mikołaj Krawczyk, po roku przerwy, prawdopodobnie powróci na plan serialu "Pierwsza miłość". Producenci telenoweli planują ponoć odnowienie miłości pomiędzy granym przez niego Pawłem i Marysią, w której postać wciela się była partnerka aktora, Aneta Zając.
 • Jeszcze niedawno, na łamach kolorowej prasy opowiadali o tym, jak bardzo są nierozłączni, a teraz spędzają osobno wakacje. Jak donosi Fakt, Agnieszka Włodarczyk sama wyjechała nad morze by odpocząć i nabrać dystansu. Aktorka ma ponoć żal do Mikołaja Krawczyka, że ten nie staje w jej obronie, gdy inni zarzucają jej rozbicie jego związku z Anetą Zając. Czyżby para przeżywała pierwszy kryzys?
 • Po raz kolejny okazuje się, że afery i skandale z udziałem aktorów znacznie zwiększają oglądalność produkcji, w której występują. Serial "Pierwsza miłość, o którym w ostatnich miesiącach było bardzo głośno za sprawą miłosnego trójkąta z udziałem trzech jego gwiazd, zwiększył swoją oglądalność i stał się liderem w swoim paśmie antenowym.
 • Kilka dni temu o swoim odejściu z serialu "Pierwsza miłość" poinformowała Agnieszka Włodarczyk. W ślad za swoją nową ukochaną chciałby podążyć Mikołaj Krawczyk, niestety zapisy umowy uniemożliwiają mu szybki rozstanie się z produkcją.
 • Agnieszka Włodarczyk odeszła z obsady "Pierwszej miłości" po medialnej burzy jaką wywołał jej romans z Mikołajem Krawczykiem. Teraz aktorka sugeruje, że jest ktoś, kto zyskał wyjątkowo wiele na jej rezygnacji z serialowej roli.
 • Agnieszka Włodarczyk pożegnała się z serialem "Pierwsza miłość", jednak jak donosi Fakt, zanim zdecydowała się na ten ostateczny krok, próbowała wymusić na producentach swoje warunki. Jednym z nich była możliwość ingerowania w scenariusz oraz ograniczenie wspólnych scen Mikołaja Krawczyka i Anety Zając.
 • Od czasu miłosnego skandalu z udziałem Mikołaja Krawczyka, Agnieszki Włodarczyk i Anety Zając, na planie serialu "Pierwsza miłość" panuje napięta atmosfera. Czy twórcy telenoweli postanowili rozładować konflikt uśmiercając bohaterkę graną przez Włodarczyk?