• Pierwsza miłość
    "Pierwsza miłość" to jedna z najpopularniejszych polskich telenowel. W listopadzie mija 10 lat, od kiedy widzowie po raz pierwszy zobaczyli na ekranie Marysię, Pawła ich przyjaciół i rodzinę. Zobacz, jak zmienili się bohaterowie polsatowskiej produkcji.
  • Agnieszka Włodarczyk, Aneta Zając
    Telewizja Polsat do swoich nowych programów rozrywkowych, postanowiła zaprosić zarówno byłą, jaki i obecną partnerkę Mikołaja Krawczyka. Aneta Zając weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami", a Agnieszkę Włodarczyk zobaczymy w "Twoja twarz brzmi znajomo". Która z nich ma szansę podbić publiczność?
  • Po raz kolejny okazuje się, że afery i skandale z udziałem aktorów znacznie zwiększają oglądalność produkcji, w której występują. Serial "Pierwsza miłość, o którym w ostatnich miesiącach było bardzo głośno za sprawą miłosnego trójkąta z udziałem trzech jego gwiazd, zwiększył swoją oglądalność i stał się liderem w swoim paśmie antenowym.
  • "Pierwsza miłość"
    Gorące uczucia, pierwsze pocałunki, rozstania i powroty, zdrady, intrygi i … zwyczajne życie. "Pierwsza miłość" – codzienny serial obyczajowy, który każdego popołudnia od prawie 8 lat gromadzi blisko 3. milionową widownię, obchodzi swój jubileusz. 1. maja 2012 r. Telewizja Polsat wyemituje jego 1500 odcinek, wzbogacony o nową czołówkę.