• Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk
  Agnieszka Włodarczyk po raz pierwszy od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem tak szczerze podsumowała cztery lata związku. Jak wyznała w ostatnim wywiadzie, liczyła, że u boku aktora założy rodzinę. Niestety zanim do tego doszło, ukochany zmienił obiekt swoich uczuć.
 • Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk
  Romans Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka wywołał duże poruszenie w show biznesie, bowiem dla nowej ukochanej, aktor zostawił swoją byłą partnerkę z dwójką dzieci. Teraz tabloidy donoszą, że para już nie mieszka razem.
 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, za sprawą swojego romansu, stali się jedną z najbardziej znienawidzonych par w polskim show biznesie. Negatywne emocje, z jakimi się spotykają sprawiły, że zaczęli żałować wystawienia swojego związku na widok publiczny.
 • Jak donoszą plotkarskie media, czarne chmury zbierają się nad związkiem Mikołaja Krawczyka i Agnieszki Włodarczyk. Aktor tęskni ponoć za synami i coraz więcej czasu spędza z byłą partnerką, Anetą Zając.
 • Na łamach gazet przekonują, że są ze sobą szczęśliwi. Chętnie opowiadają o swojej miłości. Ale tabloid wie swoje. Zdaniem "Faktu" Agnieszka Włodarczyk robi swemu ukochanemu Mikołajowi Krawczykowi dzikie sceny zazdrości.
 • Jeszcze kilka tygodni temu, Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk składali publiczne deklaracje dotyczące swojej wielkiej miłości i planów związanych z poczęciem potomka. Teraz jednak, nad ich związkiem zawisły czarne chmury. Jak podaje "Fakt", Włodarczyk nie chce słyszeć o dziecku, dopóki na jej palcu nie pojawi się ślubna obrączka. Czy Mikołaj ulegnie presji?
 • Jeszcze niedawno, na łamach kolorowej prasy opowiadali o tym, jak bardzo są nierozłączni, a teraz spędzają osobno wakacje. Jak donosi Fakt, Agnieszka Włodarczyk sama wyjechała nad morze by odpocząć i nabrać dystansu. Aktorka ma ponoć żal do Mikołaja Krawczyka, że ten nie staje w jej obronie, gdy inni zarzucają jej rozbicie jego związku z Anetą Zając. Czyżby para przeżywała pierwszy kryzys?
 • Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk są parą już od jakiegoś czasu. Czy ten fakt wpłynie na promocję płyty, którą Agnieszka ma zamiar nagrać?