• Selena Gomez na okładce albumu "Revival"
  Grzeczna dziewczynka sceny muzycznej zrzuciła ubrania. Selena Gomez zadziwiła świat umieszczając na okładce nowego albumu swoje rozbierane zdjęcie. Tym samym wpisała się w długą tradycję sprzedawania płyt "nagim ciałem". Oto jej słynne poprzedniczki...
 • Grace Jones krytykuje współczesne gwiazdy pop
  67-letnia Grace Jones skrytykowała w swojej książce współczesne żeńskie gwiazdy popu - od Miley Cyrus po Madonnę.
 • Sporo gwiazd na imprezie Madonny
  Do sieci trafił teledysk Madonny do piosenki "Bitch I'm Madonna" i – jak zwykle w przypadku królowej muzyki pop – wywołał spore zamieszanie.
 • Miley Cyrus całuje Katy Perry – zdjęcie z Twittera Giny Felzke
  "Chciałam dać jej tylko przyjacielskiego buziaka, takiego, jak dziewczyny czasem sobie dają. Ona starała się przesunąć swoją głowę i pocałować mnie mocniej, odepchnęłam ją" – mówi Katy Perry o zajściu na koncercie Miley Cyrus w Los Angeles.
 • Miley Cyrus podczas występu na gali MTV EMA 2013
  W Amsterdamie odbyła się doroczna gala MTV Europe Music Awards 2013. I jak zwykle nie obyło się bez skandalu: Miley Cyrus, odbierając wyróżnienie za teledysk roku zapaliła na scenie jointa. Nie popisała się też zgromadzona publiczność, kompletnie ignorując apel Jareda Leto o minutę ciszy dla ofiar tajfunu na Filipinach.
 • Katy Perry chwali Miley Cyrus
  Katy Perry jest pod wrażeniem talentu Miley Cyrus. Choć w ostatnich tygodniach wszyscy bardziej interesują się zmianą stylu młodej wokalistki, niż jej umiejętnościami, Perry woli koncentrować się na jej śpiewie.
 • Miley Cyrus: Katy Perry jest moją przyjaciółką od cholernych pięciu lat
  Miley Cyrus nie rywalizuje z Katy Perry. Wokalistka i aktorka zapewnia, że Perry nie jest dla niej konkurentką, a bliską przyjaciółką.
 • Nachalny błysk gwiazd: kreacje na MTV VMA
  Rozdanie MTV Video Music Awards to nie Oscary czy Cannes. Nie są w tonie przesadnie strojne, pompatyczne kreacje. Każda gwiazda usiłuje błysnąć inwencją, odrobiną szaleństwa i młodzieżowym sznytem. W efekcie nierzadko otrzymujemy istne targowisko kiczu. Na imprezie, gdzie doskonale radzą sobie specjalistki od zabawy modą, jak Katy Perry czy Nicki Minaj, modowemu wyzwaniu nie potrafią sprostać sławy, które nie potrafią ubrać się z przymrużeniem oka. Tym razem poczucie humoru i wyczucie smaku zupełnie opuściło Britney Spears. W żadnej sytuacji nie zawiedzie stawianie na stonowaną elegancję ze spojrzeniem na bieżące trendy – co udowadnia, zawsze niezawodna, Zoe Saldana. Elegancja i kicz, wyścigi na mini i dekolty, feeria złota i błyskotek – tak zaprezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie MTV VMA. Zobacz!
 • Rihanna
  Na tej imprezie na czerwonym dywanie zagościły prawdziwe indywidua. Obok klasycznych i eleganckich kreacji królowały odblaskowe barwy, plemienne makijaże i dziwaczne kroje. MTV European Music Awards stało się dla artystów okazją, by zaszaleć ze strojem. Kto szczególnie olśnił a kto zaszokował ubiorem? Zobacz ekstrawaganckie kreacje gwiazd!