• Angelina Jolie jako ofiara przemocy domowej
  Największe gwiazdy kina i muzyki oraz słynne celebrytki pozwoliły się oszpecić. Namówił je do tego artysta i aktywista aleXsandro Palombo. Cel mają wspólny: szokującą kampanią zwrócić uwagę na problem przemocy wobec kobiet.
 • Miley Cyrus na MTV Video Music Awards 2015
  Gale MTV tradycyjnie już skandalami stoją. Na tegorocznym MTV Video Music Awards 2015 wszystko kręciło się wokół kontrowersyjnych kreacji Miley Cyrus, która – jak piszą komentatorzy imprezy – była tak sprośna, jak tylko było to możliwe". Inne słynne panie też starały się błysnąć ciałem, ale przy Miley chyba nie miały szans. Zobaczcie sami...
 • Rashida Jones krytykuje rozebrane celebrytki
  Rashida Jones – aktorka i córka słynnego producenta muzycznego Quincy'ego Jonesa i od czasu do czasu wokalistka wyraziła swoją opinię na temat ostatnich ekscesów koleżanek z branży.
 • Nachalny błysk gwiazd: kreacje na MTV VMA
  Rozdanie MTV Video Music Awards to nie Oscary czy Cannes. Nie są w tonie przesadnie strojne, pompatyczne kreacje. Każda gwiazda usiłuje błysnąć inwencją, odrobiną szaleństwa i młodzieżowym sznytem. W efekcie nierzadko otrzymujemy istne targowisko kiczu. Na imprezie, gdzie doskonale radzą sobie specjalistki od zabawy modą, jak Katy Perry czy Nicki Minaj, modowemu wyzwaniu nie potrafią sprostać sławy, które nie potrafią ubrać się z przymrużeniem oka. Tym razem poczucie humoru i wyczucie smaku zupełnie opuściło Britney Spears. W żadnej sytuacji nie zawiedzie stawianie na stonowaną elegancję ze spojrzeniem na bieżące trendy – co udowadnia, zawsze niezawodna, Zoe Saldana. Elegancja i kicz, wyścigi na mini i dekolty, feeria złota i błyskotek – tak zaprezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie MTV VMA. Zobacz!