• Miley Cyrus
  Czy o czymś nie zapomniała? Gwiazda pokazała sporo ciała na imprezie. Na gali Billboard Music Awards Miley Cyrus zademonstrowała brak pewnych elementów garderoby – w tym bielizny. I pomyśleć, że jeszcze niedawno była słodką dziewczynką… Oto zdjęcia!
 • Z lolitek w kobiety. „Młodociane” gwiazdy eksponują wdzięki
  Zdobywały sławę jako nastolatki, były ikonami dla swoich rówieśniczek. Królowały w produkcjach Disneya i filmach dla młodzieży. Jednak ich urok lolitek ustąpił już miejsca dojrzalszej kobiecości. Młodociane gwiazdy – Miley Cyrus, Vanessa Hudgens, Demi Lovato - przestały być już dziewczynkami. Stały się kobietami i śmiało eksponują kobiece wdzięki… Zobacz zdjęcia!
 • Śmiałe negliże gwiazd na Peoples Choice Awards 2011
  Obcisłe do granic możliwości suknie, przepastne dekolty, błysk srebra i złota, seksowne prześwity i rozcięcia, które nie pozostawiają miejsca na jakąkolwiek bieliznę… Taką, uderzeniową dawkę seksapilu zaprezentowały światowe gwiazdy na gali Peoples Choice Awards. Te kobiety wiedzą, jak eksponować swoje wdzięki, by kusić i podgrzewać atmosferę… Zobacz zdjęcia!
 • Gwiazdy na Peoples Choice Awards 2011
  Co roku tak jest, ten rok nie jest wyjątkiem. Uroczysta gala Peoples Choice Awards 2011 przyciągnęła całą plejadę światowych gwiazd - zwłaszcza tych z młodszego pokolenia. Większość celebrytek zachwycała strojnymi strojnymi i podkreślającymi seksapil kreacjami, nie zabrakło mniej udanych stylizacji… Zobacz, kto się pojawił i jak się prezentował!
 • Nachalny błysk gwiazd: kreacje na MTV VMA
  Rozdanie MTV Video Music Awards to nie Oscary czy Cannes. Nie są w tonie przesadnie strojne, pompatyczne kreacje. Każda gwiazda usiłuje błysnąć inwencją, odrobiną szaleństwa i młodzieżowym sznytem. W efekcie nierzadko otrzymujemy istne targowisko kiczu. Na imprezie, gdzie doskonale radzą sobie specjalistki od zabawy modą, jak Katy Perry czy Nicki Minaj, modowemu wyzwaniu nie potrafią sprostać sławy, które nie potrafią ubrać się z przymrużeniem oka. Tym razem poczucie humoru i wyczucie smaku zupełnie opuściło Britney Spears. W żadnej sytuacji nie zawiedzie stawianie na stonowaną elegancję ze spojrzeniem na bieżące trendy – co udowadnia, zawsze niezawodna, Zoe Saldana. Elegancja i kicz, wyścigi na mini i dekolty, feeria złota i błyskotek – tak zaprezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie MTV VMA. Zobacz!
 • Rihanna
  Na tej imprezie na czerwonym dywanie zagościły prawdziwe indywidua. Obok klasycznych i eleganckich kreacji królowały odblaskowe barwy, plemienne makijaże i dziwaczne kroje. MTV European Music Awards stało się dla artystów okazją, by zaszaleć ze strojem. Kto szczególnie olśnił a kto zaszokował ubiorem? Zobacz ekstrawaganckie kreacje gwiazd!