• Demi Lovato
  Młode gwiazdy sceny muzycznej stawiają na nagość? Na to wygląda, bo zrzucają ciuszki jedna po drugiej. Czy dziś nie da się już wypromować płyty bez rozbierania?
 • Selena Gomez na okładce albumu "Revival"
  Grzeczna dziewczynka sceny muzycznej zrzuciła ubrania. Selena Gomez zadziwiła świat umieszczając na okładce nowego albumu swoje rozbierane zdjęcie. Tym samym wpisała się w długą tradycję sprzedawania płyt "nagim ciałem". Oto jej słynne poprzedniczki...
 • Beyoncé Knowles i Jay Z na Met Ball 2015
  Rihanna wyglądała jak omlet, a Beyoncé, Jennifer Lopez i Kim Kardashian były prawie nagie, więcej odsłaniając niż zakrywając w półprzezroczystych kreacjach – to najczęstsze komentarze po tegorocznej gali Costume Institute Anny Wintour, jednej z najważniejszych imprez roku za oceanem.
 • Miley Cyrus – według magazynu "Maxim" najseksowniejsza kobieta na świecie
  W rankingu stu najgorętszych kobiet świata publikowanym przez magazyn "Maxim" wszystkie miejsca na podium zajęły gwiazdy estrady. Za najseksowniejszą kobietę 2013 roku została uznana Miley Cyrus, która pokonała m.in. Rihannę, Milę Kunis i Katy Perry. O gustach się nie dyskutuje, ale wybory redaktorów popularnego magazynu wydają się dość kontrowersyjne. Choćby umieszczenie Beyoncé, Scarlett Johansson i Jessica Alba dopiero pod koniec drugiej dziesiątki. No i pierwsze miejsce dla Miley... Oto 20 pierwszych pozycji listy stu najseksowniejszych pań na świecie:
 • Choć żadna z nich nie ukończyła jeszcze 20 lat, w show biznesie czują się jak ryby w wodzie. Piękne, utalentowane, nastawione na wielką karierę a przede wszystkim bardzo młode. Nastolatki szturmem zdobywają salony, a na czerwonym dywanie śmiało konkurują ze starszymi i bardziej doświadczonymi koleżankami po fachu. Zobacz galerię młodziutkich gwiazd, które osiągają wielkie sukcesy. Która z nich ma najlepszy styl?
 • Justin Bieber najbogatszy w Ameryce!
  Justin Bieber został niekwestionowanym zwycięzcą rankingu najbogatszych nastoletnich gwiazd. 17-letni piosenkarz w ubiegłym roku zarobił niebagatelną sumę 53 milionów dolarów.