• Nicki Minaj – najseksowniejsza na scenie muzycznej?
  Mocny, wyłudzany makijaż, kiczowate peruki, ciuchy, które więcej pokazują niż zasłaniają i ta słynna na całym świecie pupa… Nicki Minaj ciężko "pracuje" na miano najseksowniejszej gwiazdy ceny muzycznej. Dowodem gorące fotki, które opublikowała na swoim profilu w ciągu (tylko!) ostatnich dwóch tygodni.
 • Nicki Minaj i jej słynny tyłek z okładki
  Nicki Minaj postanowiła przypomnieć światu, za co pokochał ją trzy lata temu. Chce tego dokonać dzięki swojej trzeciej płycie, która ukaże się 28 listopada.
 • Miley Cyrus – od aniołka do demonka?
  Zaczęło się od wyznania Miley Cyrus, że inspiracją dla jej kontrowersyjnego klipu "Wrecking Ball" był teledysk Sinéad O'Connor do "Nothing Compares 2 U". Potem skandalistka w stanie spoczynku wystosowała list otwarty do młodej wokalistki, pisząc, że nie musi robić z siebie prostytutki, by zyskać sławę, ponieważ jest wystarczająco utalentowana. To nie spodobało się Amerykance, która zareagowała bardzo ostro i na Twitterze zakpiła z osób cierpiących na zaburzenia psychiczne, wypominając Sinéad jej nerwowe załamanie sprzed dwóch lat. No i, rozpętała prawdziwą wojnę medialną. A jeszcze niedawno była taką grzeczną dziewczynką… Oto Miley Cyrus na zdjęciach – od aniołka do "demonka".
 • Miley Cyrus na jednej z alternatywnych okładek nowej płyty
  Do sieci trafiła reżyserska wersja kontrowersyjnego klipu Miley Cyrus, "Wrecking Ball".
 • Miley Cyrus to się dopiero klika! Właśnie pobiła nowy rekord
  O byłej gwiazdce Disney'a znów jest głośno. Tym razem za sprawą teledysku do piosenki "Wrecking Ball", w którym Miley Cyrus wystąpiła tak, jak ją Bóg stworzył. Klip z nagą wokalistką pobił rekord VEVO w ilości odsłon w przeciągu 24h po premierze – po 16 godzinach od publikacji panna Cyrus mogła pochwalić się już ponad 12,3 milionami klików. W ten sposób zdeklasowała dotychczasowych rekordzistów z One Direction i ich "Best Song Ever".
 • Miley Cyrus prezentuje "Wrecking Ball"
  Miley Cyrus opublikowała teledysk do nowej piosenki "Wrecking Ball" z premierowego z albumu "Bangerz", który ukaże się 8 października.