• Wieża kontrolna na lotnisku Szymany
  "Wprost" pisze, że tajne więzienie CIA w Starych Kiejkutach to sprawa wciąż owiana tajemnicą, a politycy zaprzeczają jego istnieniu. Tymczasem dziennikarze dotarli do dokumentów rzucających światło na to, jak dalece polska administracja mogła być zaawansowana w cały proceder.
 • Leszek Miller
  Nie było tajnych więzień CIA w Polsce - zapewnia Leszek Miller. Europejski Trybunał Praw Człowieka odtajnił rozpoznawanie skargi Abd al-Rahima al-Nashiriego, który twierdzi, że był więziony w domniemanym więzieniu CIA w Polsce. Sędziowie Trybunału postanowili odstąpić od ogólnie stosowanych zasad i znieśli poufny charakter postępowania.
 • Janusz Palikot
  Janusz Palikot do tej pory w sprawie więzienia CIA w Polsce atakował Leszka Millera i bronił Aleksandra Kwaśniewskiego. Jednak po wywiadzie byłego prezydenta dla "Gazety Wyborczej" uważa, że Kwaśniewski powinien stanąć przed Trybunałem Stanu.
 • Leszek Miller i Janusz Palikot
  Ostra riposta Leszka Millera. Lider SLD uważa, że Janusz Palikot swoim postępowaniem zaprasza terrorystów do Polski. "Pewnie powita ich chlebem i solą, a także marihuaną" - kpi Miller i dodaje, że czuje do Palikota "pogardę i obrzydzenie".
 • Płot więzienia, zdjęcie ilustracyjne
  To miała być potężna afera, okazała się jednak burzą w szklance wody - twierdzi RMF FM. Dowody w sprawie CIA są na tyle słabe, że zarzuty wobec Siemiątkowskiego się nie utrzymają.
 • Leszek Miller i Janusz Palikot
  Napięcie między tymi politykami rosło, aż w końcu osiągnęło apogeum. Wszystko skończy się na sądowej sali. Janusz Palikot pozywa Leszka Millera. Chodzi o wypowiedź, w której Miller miał - według Palikota - powiedzieć, że szef Ruchu był skazany wyrokiem sądu. "To kłamstwo, które Miller będzie musiał sprostować" - oświadczył Palikot
 • Więienie
  Jeśli prezydent czy premier złamali konstytucję, dopuszczając do tortur w Polsce, będą odpowiadać przed Trybunałem Stanu.
 • Leszek Miller
  Janusz Palikot oczekuje, że po wtorkowych informacjach w sprawie więzień CIA w Polsce, szef SLD, b. premier Leszek Miller zrzeknie się immunitetu poselskiego i wycofa się z życia politycznego - oświadczył Janusz Palikot.
 • Janusz Palikot, lider Ruchu Palikota
  Janusz Palikot uważa, to, co działo się w więzieniach CIA w Polsce to rzecz haniebna. Lider opozycyjnej partii twierdzi też, że każdy polityk, który odpowiada za torturowanie jeńców powinni za to surowo odpowiedzieć.
 • Leszek Miller odpowiada Piniorowi ws. więzień CIA
  Były premier Leszek Miller zarzuca kłamstwo Józefowi Piniorowi, który twierdzi, iż jest dokument z podpisem Millera sankcjonujący więzienie CIA w Polsce. Według Piniora Miller przemawia jak sekretarz KC PZPR, któremu pomyliły się epoki historyczne.