• Andrzej Duda i Beata Szydło
  "Zarówno pani premier, jak i pan prezydent unikają uczestniczenia w konfliktach, które strasznie rozpalają wyobraźnie i przynoszą ujemne punkty (w sondażach – red.). Natomiast i pan minister Macierewicz, i pan premier Kaczyński są symbolami tych konfliktów" – powiedział Leszek Miller. Były premier skomentował w ten sposób ostatnie wyniki sondażów zaufania do polityków, według których Andrzej Duda i Beata Szydło cieszą się największym zaufaniem społecznym, zaś Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz budzą największą nieufność.
 • Antoni Macierewicz
  "Jak można z sejmowej mównicy wygłaszać oświadczenia, co do których są oczywiste wątpliwości dotyczące ich prawdziwości" - powiedział Leszek Miller. Były premier skomentował w ten sposób wypowiedź ministra Antoniego Macierewicza o nabyciu przez Rosję mistrali od Egiptu.
 • Jerzy Miller
  Polski raport w wielu miejscach różni się od raportu rosyjskiego; Polacy od początku badali miejsce katastrofy – zapewnia Jerzy Miller, odnosząc się do zarzutów podkomisji smoleńskiej.
 • Zespół parlamentarny Antoniego Macierewicza zrobił wystarczająco szkody Polakom - uważa premier Donald Tusk. Jego zdaniem politycy podważający ustalenia komisji Jerzego Millera powinni ponieść odpowiedzialność.
 • Antoni Macierewicz
  Antoni Macierewicz może być zadowolony. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wszczęła śledztwo w sprawie niedopełnienia obowiązków i poświadczenia nieprawdy przez komisję Jerzego Millera badającą katastrofę smoleńską oraz utrudniania głównego śledztwa prokuratury wojskowej.
 • Antoni Macierewicz
  Donald Tusk i Radosław Sikorski przed sądem? Odpowiadający za doprowadzenie do katastrofy smoleńskiej? Tego domaga się Antoni Macierewicz. Już wiadomo, która prokuratura zajmie się doniesieniem polityka PiS.
 • Antoni Macierewicz
  Antoni Macierewicz (PiS) złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez b. szefa MSWiA Jerzego Millera i szefa BOR Mariana Janickiego. Zarzuca im przekroczenie uprawnień i niedopełnienie obowiązków ws. przygotowania wizyty polskiej delegacji w Katyniu.
 • Szef MSWiA Jerzy Miller
  Szef parlamentarnego zespołu badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej Antoni Macierewicz (PiS) zarzucił w środę ministrowi spraw wewnętrznych i administracji Jerzemu Millerowi i szefowi BOR niedopełnienie obowiązków i złamanie ustawy o BOR.
 • Antoni Macierewicz (pierwszy z lewej) opublikuje białą księgę
  Jeszcze w tym tygodniu parlamentarzyści PiS z zespołu badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej opublikują białą księgę - zdradza "Rzeczpospolitej" poseł Antoni Macierewicz. Raport odpowiedzialnością za dopuszczenie do niej obarcza rząd.
 • Macierewicz chce odwołać Millera. "Bezprawie rodzi bezprawie"
  Szef zespołu parlamentarnego badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej Antoni Macierewicz (PiS) wezwał do odwołania szefa MSWiA Jerzego Millera ze stanowiska szefa Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego. Jego zdaniem, Miller objął to stanowisko bezprawnie.