• Rozalia Mancewicz
  Wśród najpiękniejszych Polek zapanowało baby boom. Niedawno mamą została aktualna Miss Polonia, Paulina Krupińska, a niebawem dołączy do niej jej poprzedniczka, Rozalia Mancewicz.
 • Już niedługo jedna z nich włoży koronę najpiękniejszej i przejmie berło z rąk Rozalii Mancewicz. Finalistki Miss Polonia 2011 zaprezentowały swoje wdzięki podczas konferencji. Kandydatki do tytułu miss pozowały fotoreporterom w towarzystwie obecnej królowej piękności. Identyczne stroje, w które były ubrane, ułatwiały porównanie ich wdzięków. Jak wam się podobają finalistki? Czy godnie reprezentują słynna urodę Polek? Zobaczcie zdjęcia!
 • Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz i finalistki Miss Polonia 2011
  Już za kilka dni poznamy najpiękniejszą Polkę. Która z nich zdobędzie tytuł Miss Polonia 2011 i przejmie koronę od Rozalii Mancewicz? Oto finalistki!
 • Rozalia Mancewicz
  Już niebawem Rozalia Mancewicz, aktualna Miss Polonia stanie do walki o tytuł Miss Universe z najpiękniejszymi kobietami z innych krajów. Na wieczorze pożegnalnym polskiej reprezentantki w najważniejszym konkursie piękności, zaprezentowano tak zwaną narodową kreację, w której Miss Polonia wystąpi podczas wielkiej gali. Projektantką sukni jest Sabrina Pilewicz. Czy Rozalia Mancewicz w biała kreacja z ludowymi motywami ma szansę zawojować tegoroczne wybory Miss Universe?
 • Rozalia Mancewicz
  Dopiero, co odbierała koronę piękności. Teraz nowa Miss Polonia występuje już jako osoba publiczna. Zobacz, jak prezentowała się na wielkiej gali.