• Tom Cruise (a właściwie: Thomas Cruise Mapother IV) świętuje 50-tkę!
  Magazyn "Forbes" umieścił jego nazwisko w rankingu najpotężniejszych celebrytów świata w roku 2012 (na miejscu dziewiątym), "Empire" – na listach 100 największych gwiazd w historii kina, a "People" – 50 najpiękniejszych ludzi świata. Pracował z Kubrickiem, Spielbergiem, Stonem i De Palmą. Zdobył trzy nominacje do Oscara. Tom Cruise, choć nie zawsze lubiany ze względu na swoje powiązania z Kościołem Scjentologicznym, od trzech dekad pozostaje jedną z największych gwiazd Hollywood. I w cieniu kolejnego rozwodu kończy we wtorek 50 lat.
 • "Demony" zawładnęły Ameryką
  Horror o egzorcystach okazał się lepszy niż "Mission: Impossible – Ghost Protocol". "Demony" zadebiutowały na szczycie amerykańskiego box office'u, detronizując głośny przebój z Tomem Cruisem.
 • "Ghost Protocol" znów na szczycie
  "Mission: Impossible - Ghost Protocol" – czwarta odsłona cyklu przyniosła kolejne 30 milionów dolarów zysku i po raz drugi z rzędu znalazła się na szczycie amerykańskiego box office'u.
 • Jeremy Renner w "Mission: Impossible - Ghost Protocol"
  Gwiazda "Mission: Impossible - Ghost Protocol", Jeremy Renner zdradził, że podczas pracy na planie wiele nauczył się do Toma Cruise'a.
 • Mission: Impossible - Ghost Protocol
  Tom Cruise jako Ethan Hunt powraca w czwartej części sensacyjnego cyklu o przygodach superagenta do zadań specjalnych. W "Mission: Impossible - Ghost Protocol", oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia swego i agencji, a do tego uniemożliwić kolejny atak. Do pomocy ma międzynarodowy zespół w składzie: Jeremy Renner, Tom Wilkinson, Simon Pegg, Paula Patton, Michael Nyqvist, Josh Holloway oraz Léa Seydoux. Nowa, zbierająca za oceanem świetne recenzje "misja" w polskich kinach od 26 grudnia.
 • "Mission: Impossible – Ghost Protocol"
  "Mission: Impossible - Ghost Protocol", czyli czwarta część przygód agenta od spraw niemożliwych do polskich kin wchodzi 26 grudnia. Tym razem, oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, Ethan Hunt znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Na ekranie oczywiście Tom Cruise. Partnerują mu Jeremy Renner, Simon Pegg, Ving Rhames i Josh Holloway.
 • Katie Holmes i Tom Cruise
  W Nowym Jorku odbyła się uroczysta premiera czwartej części przygód Ethana Hunta. Na czerwonym dywanie pojawili się wszyscy za "Mission: Impossible - Ghost Protocol" odpowiedzialni – od gwiazdy produkcji Toma Cruise'a z małżonką po reżysera Brada Birda i słynnego producenta filmowych przebojów J.J. Abrams. Przybyli i... zbierali gratulacje, bo obraz ma za oceanem świetne recenzje. Na polskich ekranach nowa misja uznanego za winnego zamachu bombowego superagenta od 26 grudnia.
 • "Sherlock Holmes: Gra cieni" znów jest najlepszy!
  "Sherlock Holmes: Gra cieni" – nowy film o przygodach słynnego detektywa zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office'u .
 • Tom Cruise
  13 grudnia w Londynie odbyła się uroczysta premiera "Mission: Impossible – Ghost Protocol". Oczywiście z udziałem największej gwiazdy tej produkcji – Toma Cruise'a. Kontynuacja cyklu o przygodach Ethana Hunta, tajnego agenta obdarzonego niezwykłą inteligencją i zwinnością, do polskich kin wejdzie 26 grudnia.
 • Na polskich ekranach "Mission: Impossible - Ghost Protocol" zagości 26 grudnia
  Jako pierwsi na świecie film "Mission: Impossible - Ghost Protocol" zobaczą mieszkańcy Australii. To właśnie tam, na ekranach IMAX, będzie można oglądać go już od 14 grudnia.