Słaby występ polskich kolarzy na ME. "Nigdy nie widziałem takiej rzeźni"
16 września 2021"Nigdy nie widziałem takiej rzeźni jak w Trydencie" - powiedział Marek Leśniewski, oceniając słaby start polskich kolarzy w zakończonych w niedzielę we Włoszech mistrzostwach Europy. Mimo to jest optymistą przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w Belgii.