Polscy koszykarze 3x3 brązowymi medalistami mistrzostw Europy!
12 września 2021Reprezentacja Polski po zwycięstwie nad wicemistrzem olimpijskim Rosją 19:18 zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy koszykarzy 3x3 rozgrywanych w Paryżu. Biało-czerwoni po raz pierwszy znaleźli się w czołowej trójce tej imprezy.