• Kamil Durczok
  Prokuratura zdecydowała się nie wszczynać śledztwa, a Państwowa Inspekcja Pracy nie dopatrzyła się nieprawidłowości. Ale - jak twierdzi "Fakt" - to nie jest koniec sprawy molestowania i mobbingu w redakcji "Faktów" TVN. Gazeta twierdzi, że poszkodowane osoby złożyły w sądzie pozwy cywilne.
 • Marianna Dufek-Durczok
  "O ile ja znalazłam wokół siebie wiele przyjaznych osób i mogłam liczyć na przyjaciół, to Kamila spotkało ogromne rozczarowanie" - tak o tym, co działo się po wybuchu afery wokół byłego już szefa "Faktów" TVN mówi w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" jego żona, Marianna Dufek-Durczok.
 • "Super Express" publikuje wynik badania Kamila Durczoka wariografem
  Czy ten dokument pomoże byłemu dziennikarzowi "Faktów" TVN wygrać z tygodnikiem "Wprost" proces przed sądem? Kamil Durczok przebadał się na wariografie. Wykrywacz kłamstw sprawdził, czy podawane przez niego wyjaśnienia w sprawie molestowania i mobbingu są wiarygodne. "Super Express" publikuje wyniki badań.
 • Kamil Durczok
  "Im dłużej działała komisja, tym bardziej ludzie przestawali się bać i zeznawali" - przyznaje jeden z dziennikarzy TVN. Z nieoficjalnych informacji wynika, że komisja zdobyła materiał obciążający szefa "Faktów". Z wypowiedzi osób zaangażowanych w sprawę wynika, że Kamil Durczok nie wróci już na antenę - donosi "Gazeta Wyborcza".
 • Kamil Durczok
  Tak długo, jak Kamil Durczok pozostanie w szpitalu, jego adwokat nie podejmie żadnych kroków. Co nie znaczy, że nie będzie w tym czasie gromadził dowodów. Mecenas Jacek Dubois w rozmowie z "Super Expressem" zapewnił, że gdy jego klient poczuje się lepiej, podjęte zostaną kroki prawne. Ponieważ, jak stwierdził, "prawie wszystkie zarzuty są nieprawdziwe". 
 • Kamil Durczok
  Wysłuchaliśmy wielu historii. Oto jedna z nich – tak tygodnik „Wprost” przedstawia relację kobiety, która, jak twierdzi, była molestowana przez prezentera „Faktów” TVN. Nie chce podawać swego nazwiska. Boi się wpływów, jakimi wciąż cieszy się Kamil Durczok.