• Modowe zgadywanki: w czym na plażę, w czym do łóżka? Bielizna i stroje kąpielowe Benetton na lato 2011.
    Zabawy w modzie nigdy dość! Marka Benetton dobrze zna tę maksymę i zapewne kierowała się nią, przygotowując najnowszą kolekcję strojów kąpielowych i bielizny. Dlaczego? Bo oglądając te propozycje, trudno odróżnić to, w czym mamy pokazywać się na plaży od tego, co pięknie nazywa się intymnymi częściami garderoby. Bielizna i stroje kąpielowe United Colors of Benetton na lato 2011 porażają bajecznymi kolorami i wzorami. Macie ochotę na zgadywankę. Oglądajcie zdjęcia i oceniajcie, co jest czym!
  • Pozwól kipieć swojej kobiecości - seksowna bielizna Vero Moda na lato 2011.
    Nie ma lepszej pory roku na wymianę bielizny niż lato. Kiedy upalne noce dają nam się we znaki, miło jest mieć na sobie seksowne fatałaszki i cieszyć się w nich swoją kobiecością. Oto galeria seksownej bielizny Vero Moda. Coś dla romantyczek i dla tradycjonalistek, dla grzecznych i mniej grzecznych dziewczynek. Nacieszcie oczy i wybierzcie coś dla siebie!
  • Odkrywamy ciało! - bielizna i kostiumy Ann Christine, lato 2011
    Lato - upragniona przez większość z nas pora roku wreszcie nadchodzi i daje okazję do zadbania o remanent w szafie - wyrzucenie tego, co niepotrzebne i uzupełnienie braków. W tym sezonie bez wątpienia trzeba będzie zafundować sobie nową bieliznę i stroje kąpielowe, bo producenci oferują tak wiele nowości, że po prostu nie można sobie odmówić zakupu czegoś bardzo stylowego i bardzo na topie. Może coś takiego uda Wam się znaleźć w propozycjach kolekcji Intimate marki Ann Christine...? Oto galeria gorących kobiet w gorącej bieliźnie i gorących kostiumach kąpielowych!