• Stylowe plażowanie za niewielką ceną - stroje kąpielowe MOODO, kolekcja lato 2011
    W tym sezonie w ofercie marki MOODO po raz pierwszy pojawiły się… kostiumy kąpielowe. Dominującymi deseniami są modne w tym sezonie kropki i paski w wielu letnich, energetycznych kolorach. Przewodzi linia marynistyczna, czyli zestawienia bieli, granatu i czerwieni. „Góry” kostiumów – w większości wiązane na szyi – przywodzą na myśl stylizację z lat 50. Z kolei osobne paski u „dołów” bikini są nawiązaniem do stylizacji lat 70. Kolekcja kostiumów Moodo to najnowsze trendy w bardzo dziewczęcym wydaniu. Oprócz ciekawych fasonów stroje zachęcają też przystępnymi cenami. Oba elementy kosztują niecałe 60 zł. Tego lata można zatem stylowo plażować za niewielką cenę.
  • Stroje kąpielowe dla niegrzecznych dziewczynek - kolekcja Reserved lato 2011
    Kochasz swoje ciało i latem chcesz się nim chwalić światu? Oto stroje kąpielowe dla świadomych swojego piękna, odważnych i gotowych na letnią zabawę kobiet! RESERVED tego lata w stylistyce swojej kolekcji kostiumów kąpielowych stawia na różnorodność. Są tu skąpe bikini, bardziej zabudowane formy i stroje jednoczęściowe. To, co kusi, to wysmakowane połączenia kolorów. W modzie kąpielowej silnie zaznaczonym trendem jest koncepcja duo- różniące się kolorem czy deseniem dwie części kostiumu. Jaskrawe elementy góry świetnie współgrają z bardziej stonowanym dołem. Ulubionymi dodatkami tego lata są kolorowe, plastikowe bransoletki, wisiorki, koraliki i ogromne okulary. A zatem... bądź niegrzeczną dziewczyną i pokaż się w modnym kostiumie kąpielowym RESERVED!
  • Plaża to jest TO! - kolekcja kostiumów Censored lato 2011
    Plażowe klimaty to jest TO, za czym tęsknimy długą zimę. W tym czasie każdy choć raz wyraża chęć przebywania na rozgrzanym słońcem piasku i taplania się w kojąco chłodnej wodzie. Czas beztroskiego lenistwa właśnie się zbliża, a żeby już poczuć tę wyjątkową atmosferę, wystarczy obejrzeć kolekcję kostiumów kąpielowych mai Censored. Marynistyczne fasony, jaskrawe kolory, florystyczne wzory to cechy charakterystyczne tej linii strojów. A do tego wszystkiego gwarancja wygody i nieskrępowanych ruchów. Nawet dwuczęściowe bikini jest tu na tyle dobrze skrojone, że można je nosić bez obawy o niechciane pokazanie tego i owego. Zapraszamy do obejrzenie BARDZO letniej galerii kostiumów Censored.