• Męska strona lata - propozycje z kolekcji Massimo Dutti na lato 2011
    Mężczyźni też kochają modę i chcą dobrze wyglądać, ale ponieważ wierzą, że ich kobiety lepiej znają się na TYCH tematach, często proszą je o pomoc i pytają, co jest modne w danym sezonie. Właśnie dlatego - żebyście mogły pomóc znaleźć modowe inspiracje swoim mężczyznom - przedstawiamy propozycje Massimo Dutti na letni sezon 2011. Jest co oglądać i z czego wybierać. Po przejrzeniu tych zdjęć na pewno uda Wam się odnaleźć sposób na "męską stronę lata".
  • Bądź piękna w czerwcu - letnia elegancja od Massimo Dutti.
    Jeśli masz dość szalenie modnych w tym sezonie, nasyconych kolorów, czerwcowy lookbook Massimo Dutti to coś dla Ciebie! Nie ma tu propozycji w barwach rzucających się w oczy, ale jest zwiewność, elegancja i prawdziwe lato zaklęte w fasonach, tkaninach i delikatnych wzorach. Te stylizacje świetnie nadają się dla tych z Was, które nawet zostając w mieście i chodząc do pracy, chcą czuć cieszyć się atmosferą ogrzaną promieniami letniego słońca. Przedstawiamy czerwcowy lookbook Massimo Dutti!
  • Wyrazista i supermodna prostota - propozycje Massimo Dutti, maj 2011
    Jeśli masz wrażenie, że kolory modne tej wiosny zbyt mocno rzucają się w oczy i nie pasują do Ciebie, ale chciałabyś mieć coś, co jest na topie w tym sezonie, majowe propozycje Massimo Dutti są właśnie dla Ciebie! W tej kolekcji modne barwy i fasony tworzą zaskakująco proste zestawienia. Stylizacje wyglądają elegancko i klasycznie, dzięki czemu mogą nadawać się nawet do pracy. Oto majowy lookbook Massimo Dutti! Zainspiruj się prostotą i kolorem!