• Modowo-technologiczny mix - wyjątkowa kolekcja adidas dla Oysho 2011.
    Oysho połączyło siły z marką adidas, w wyniku czego powstała unikatowa linia butów sportowych, która zawiera w sobie istotę obu marek: doświadczenie jednego z leaderów wśród firm sportowych i filozofię Inditexu: kreatywność, jakość, elastyczność i innowacyjność. W szerokiej gamie ubrań można znaleźć coś dla każdej dyscypliny sportu takiej jak jogging, fitness, taniec, joga... Tkaniny w tej kolekcji zawierają nylon, octan, poliamid i bawełnę, co zapewnia całkowitą swobodę ruchu dzięki gwarancji oddychalności. Skąd taki pomysł? Obie marki wierzą, że możliwe jest połączenie mody i technologii. Solidna ochrona i jakość bez kompromisów w kwestii stylu! Oto wyjątkowa kolekcja!
  • Bądź kolorowa od stóp do głów! Modne propozycje Oysho
    Tego lata nie wystarczy jeden wyrazisty kolorystycznie akcent w stylizacji. Na wakacjach - choć nie tylko - musisz być kolorowa od stóp do głów! Kolorowe w tym sezonie są koszulki, szorty, sandałki, stroje kąpielowe - wszystko to znajdziesz w letniej kolekcji marki Oysho. Naciesz oczy kolorem!
  • Oysho - propozycje na lato 2011
    Pogoda wciąż płata nam figle: raz obdarowuje już niemal letnim słońcem, aby za chwilę przypomnieć o zimie, ale to nie zmienia faktu, że do prawdziwego lata już coraz bliżej i spokojnie można myśleć o tym, jak będziemy się ubierać, kiedy będzie bardzo ciepło. Jeśli wciąż zastanawiacie się, jaki styl wybrać na ten sezon i jesteście na etapie kompletowania letniej garderoby, polecamy Wam najnowszy lookbook marki Oysho. Wiele tu inspirujących stylizacji, wśród których każda z Was będzie mogła znaleźć coś dla siebie!