• Sztuka łączenia - kolekcja Stradivarius lato 2011
    Moda w tym sezonie jest bajecznie różnorodna. Mamy do wyboru dziesiątki wzorów, krojów i kolorów i możemy je łączyć niemal dowolnie... Właśnie, słowo "dowolnie" robi dużą różnicę, bo mimo pozornego szaleństwa, które ogarnęło świat mody, tak naprawdę totalny miszmasz wciąż nie jest dobrze widziany. Ten ogrom różnorodności trzeba umieć ze sobą połączyć. Lekcję łączenia odnajdziecie w majowym lookbooku marki Stradivarius. Warto zobaczyć, jakie zestawienia wszystkiego co modne w tym sezonie proponują styliści. Oglądajcie, oceniajcie, wybierajcie!
  • Kobiecość jest na topie - kolekcja Stradivarius, lato 2011
    Seksapil to nasz broń kobieca - te słowa nie tracą na wartości, mimo że od chwili ich powstania upłynęło już nieco czasu. O tym, co uznajemy za seksowne, decydują oczywiście indywidualne preferencje, ale pewne elementy zewnętrznej stylizacji większość z nas ocenia jednakowo. Np. sukienki niemal zawsze uważa się za bardziej seksowne niż spodnie, długość mini postrzega się jako tę bardziej przyciągającą uwagę, a o wysokich obcasach mówi się, że dodają nogom smukłości i "zmuszają" do poruszania się w lepszym stylu. Propozycje z letniej kolekcji marki Stradivarius bez wątpienia są seksowne i każda kobieta może poczuć się w nich wyjątkowo - bez względu na to, czy kocha miniówki, czy długie suknie. W tych modelach po prostu wszystko sprzyja odkryciu kobiecości!
  • Stradivarius - kolekcja lato 2011
    Lato, bez względu na to, ile by trwało, zawsze jest za krótkie i nawet gdy jest w pełni, wciąż go nam mało, mało i mało. Kochamy marzyć o lecie, snuć letnie plany, a później wspominać lato i czerpać z tych wspomnień energię do działań. Stradivarius - w kampanii promującej najnowszą kolekcję marki - już teraz zaprasza nas do zatracenia się w letniej atmosferze. Soczyste kolory, kroje raczej odkrywające niż zasłaniające ciało, luz, swoboda, błogie lenistwo i radość - to wszystko można odnaleźć w propozycjach marki Stradivarius na nadchodzące lato. Dziś pierwsza odsłona zdjęć z kampanii - zapraszamy do obejrzenia. Letnich inspiracji nigdy dość...