• Letnie STYLIZACJIE z wygodnymi butami
  Pozwól stopom poczuć wiosnę. W tym sezonie modna jest wygoda, projektanci lansują niezwykle szeroką gamę butów na płaskiej podeszwie. Obcasy, owszem, jak zawsze też są w modzie, ale tym razem obok cienkich i zazwyczaj mało wygodnych szpilek, triumfy święcą szerokie i stabilne słupki. Zobaczcie, jakie STYLIZACJE proponuje na ten sezon marka Carinii.
 • STYLIZACJE z płaskimi sandałami na lato 2015
  Szpilki, niedościgniony przez żaden inny model ideał kobiecego buta, oznaczają często dzień pełen wyrzeczeń i bólu. Na szczęście już tylko dla tych, którzy bardzo chcą się męczyć. W tym sezonie równie szykowna i pożądana jest… wygoda. Serca kobiet podbijają płaskie i wygodne buty, w których można biegać z uśmiechem po mieście przez cały dzień. Zobaczcie, jakie zestawy z płaskimi sandałami w roli głównej proponują styliści marki Carinii.
 • Maja Sablewska dla Carinii: kolekcja ażurowa
  Marka Carinii stworzyła specjalną ażurową linię na sezon wiosna/lato 2015. W jej skład wchodzą zarówno sportowe trampki na złotych i srebrnych podeszwach w klasycznych kolorach czerni i bieli, jak też wyrafinowane letnie botki na obcasie z seksowną czerwoną wyściółką, odkrytymi palcami i piętą. Botki są dostępne w kolorach: białym, czarnym, gołębim i nude. Hitem kolekcji są ażurowe złote trampki oraz seksowne i szalenie kobiece gladiatorki Carinii w dwóch wersjach – krótszej i dłuższej. Nową linię promuje Maja Sablewska na zdjęciach Weroniki Bang.
 • Walizka do hotelu
  Z roku na rok trendy w modzie stają się coraz bardziej uniwersalne, projektanci czerpią inspiracje z ulicy , co w rezultacie owocuje tym, że można właściwie wszystko. Sztywne niegdyś kanony obowiązują coraz rzadziej, a zastępują je wygodne rozwiązania zaczerpnięte prosto z ulicy. Co zatem nosimy tego lata? Zobaczcie propozycje stylistów marki Carinii.
 • STYLIZACJE ze złotymi akcentami na wiosnę 2015
  Niegdyś odważne, metaliczne, połyskujące elementy stylizacji zarezerwowane były tylko dla osób nie obawiających się eksperymentowania. Od kilku sezonów coraz odważniej adaptowane są przez miejskie ulice i wykorzystywane już nie tylko w subtelnych akcentach.
 • Jak nosić balerinki? STYLIZACJE na wiosnę 2015
  Trudno wyobrazić sobie damską szafę bez… balerin. Swoją uniwersalnością te lekkie i subtelne buty podbiły serca kobiet na całym świecie. Występują w setkach odmian, uwielbiane są zarówno przez nastolatki, jak i dojrzałe kobiety przykładające dużą wagę do swojego wyglądu. Dlaczego? Bo nawet najpiękniejsze szpilki nie mogą się równać z wygodą i swobodą, jakie oferują baleriny. Zobaczcie, jakie zestawy z nimi proponują styliści marki Carinii.
 • Maja Sablewska w kampanii Carinii wiosna/lato 2015
  Kolejny sezon współpracy Mai Sablewskiej z polską marką obuwniczą Carinii zaowocował bogatą ofertą modeli na wiosnę i lato 2015.