• Dorota Wróblewska, Edyta Górniak
  Edyta Górniak śladem wielu innych gwiazd i celebrytek, postanowiła zająć się projektowaniem odzieży. Jej debiutancka kolekcja nie spotkała się jednak z ciepłym przyjęciem w branży mody, czego dowodem może być opinia Doroty Wróblewskiej.
 • Adam Darski postanowił spróbować swoich sił w kolejnym zawodzie. Po byciu muzykiem, jurorem talent show, a nawet aktorem, teraz będzie miał okazję sprawdzić się jako model. Czy kontrowersyjny gwiazdor poradzi sobie na wybiegu?
 • Andrej Pejic
  Andrej Pejic ma zaledwie 19 lat a już zawojował świat mody. Jego pasująca bardziej do zmysłowej dziewczyny niż młodego chłopaka, oraz sesje, w których stylizowany jest na kobietę, w jednych budzą zachwyt, w innych sprzeciw wobec takiej zabawy seksualnością. W sieci właśnie pojawił się kolejny kontrowersyjny filmik, na którym Andrej seksownie wije się w pościeli ubrany w damską bieliznę i wystylizowany na Marilyn Monroe.
 • Przyszła teściowa Madonny jest młodsza od gwiazdy
  Takie rzeczy tylko w showbiznesie. Madonna wreszcie poznała matkę swego obecnego partnera. Nic w tym dziwnego by nie było, gdyby nie  że przyszła teściowa, jest od gwiazdy młodsza o... osiem lat.
 • Andrej Pejic
  Top model Andrej Pejic nie wstaje z łóżka za mniej niż 50 dolarów za dzień. Brzmi znajomo? Kiedyś takie deklaracje składały supermodelki. Czasy się zmieniły, wybiegiem rządzą kontrowersje i dlatego dziś to androginiczny model dyktuje warunki.