• Cindy Crawford
  Kiedy pozowała do tych zdjęć miała 32 lata i kilkunastoletnie doświadczenie w pracy przed aparatem. Tak Cindy Crawford, jedna z najsłynniejszych amerykańskich modelek, zachwycała czytelników "Playboya" w 1998 roku. Zobacz galerię!
 • Dorismar
  Najnowsze wydanie meksykańskiego „Playboya” wywołało niemały skandal. Wszystko przez Dorismar, która pokazała swoje nagie ciało na okładce magazynu, będąc w piątym miesiącu ciąży.
 • Karmen Pedaru na okładce "Vogue Paris"
  Anorektyczki i nastolatki miały ustąpić miejsca prawdziwym - a więc również dojrzałym - kobietom. Tak postanowiły redaktorki "Vogue" i tak też się stało. Jednak, czy publikowanie zdjęcia pomarszczonej modelki na okładce "biblii mody" to nie przesada?
 • Candice Huffine na okładce „Vogue Italia”
  To bodaj najgorętsza obecnie modelka „plus size”. Puszysta Candice Huffine kusi, budzi pożądanie i stanowi alternatywę dla kanonów wyznaczanych przez chude modelki o rozmiarze „zero”. Modelka jest godną następczynią Crystal Renn, która przetarła szlaki dla modelek o puszystych kształtach.
 • Candice Huffine
  Jak wygląda prawdziwa kobieta nago? Zazwyczaj właśnie tak: ma biodra, biust a jej ciało nie jest wolne od fałdek i fałdeczek. Pytanie, czy przez to jest mniej seksowna od modelek w rozmiarze „zero”? Taką „prawdziwą” nagość podstawił przedstawić jeden z magazynów, portretując w aktach zmysłową Candice Huffine.
 • Joanna Krupa
  Na okładce najnowszego „Maxima” pojawiła się doskonale znana wszystkim polska gwiazda, ale w wersji nie do poznania… Nowy i w dodatku nienajlepszy wygląd zawdzięcza sile Photoshopa. O kim mowa?
 • Monika Partyka
  Na okładce najnowszego numeru miesięcznika „Playboy” pojawiła się Monika Partyka. To już kolejna Polka, która odniosła sukces w świecie wielkiej mody. Jak sama mówi, nagość jest częścią jej zawodu.
 • Tara Lynn, piękna modelka promuje większy rozmiar
  To jest na pewno na przekór obowiązującemu w świecie mody rozmiarowi "0". Ale czy dumne prezentowanie krągłości przez Tarę Lynn na okładce prestiżowego magazyn "Elle" ma również na celu pokazanie młodym dziewczynom, że tak wygląda prawdziwe ciało kobiety? A może zwraca uwagę na to, że plagą współczesności zaczyna być nadwaga i otyłość... Osądź sam.
 • Yasmin LeBon, Helena Christensen, C indy Crawford, Naomi Campbell i Eva Herzigova na okładce „Harper’s Bazaar. Fot. Jonas Akerlund
  W latach 90-tych na szczycie mogło znaleźć się tylko kilka. To one, dawne supermodelki, niepodzielnie rządziły światem mody i zbiorowa wyobraźnią. Seksowne, kobieco zaokrąglone i pełne charakteru. Campbell, Christensen, Crawford, Herzigova. Dziś mają po 40-tce i wracają. Nadal są sexy?
 • Jeszcze nie ucichła wrzawa po sesji z małymi dziewczynkami w zbyt wyzywających charakteryzacjach, a magazyn Vogue już wzbudza kolejne kontrowersje. Tym razem, na okładce włoskiej edycji pojawiła się modelka o 33-centymetrowej talii. Czy biblia mody po raz kolejny stanie w ogniu krytyki?