• Victoria Silvstedt
  Pochodząca ze Szwecji, 41-letnia supermodelka Victoria Silvstedt spędza początek roku w St. Barts, korzystając z uroków tamtejszych plaż. Mierząca 182 cm wzrostu blond piękność nie mogła pozostać niezauważona... Zobacz galerię!
 • Chantelle Houghton
  Chantelle Houghton zdobyła popularność dzięki udziałowi w jednej z edycji programu „Big Brother” oraz poprzez sesje topless dla brukowców. Dziś celebrytka podgrzewa wokół siebie atmosferę pozując w kusym bikini… Zobacz zdjęcia!
 • Marta Krupa
  Czy Marta Krupa dorównuje seksapilem starszej siostrze? Naszym zdaniem, zdecydowanie tak! Modelka pochwaliła się kobiecymi kształtami podczas sesji zdjęciowej na egzotycznej plaży. Fotki opublikowała na Instagramie. Zobacz koniecznie!
 • Gracie Carvalho
  Chcąc uniknąć jednej wpadki, popełniła drugą... Zjawisko o wdzięcznej nazwie Cameltoe (zarys warg sromowych przebijający przez bieliznę) prześladuje modelki bikini od zawsze. Ta młodziutka brazylijska piękność przekonała się że, przezorny nie zawsze ubezpieczony. Zobacz galerię do końca!
 • Claudia Romani
  Pochodząca z Włoch gorąca modelka Claudia Romani nie bez powodu od kilku lat mieszka w Miami na Florydzie. Uwielbiająca plażowanie 32-latka słynie głównie z odkrywania swojego ciała. Seksowne bikini, za krótkie spódniczki… to jej strój na co dzień!
 • Kelly Brook
  Kelly Brook, jedna z najpiękniejszych Brytyjek, wielokrotnie umieszczana w rankingach najseksowniejszych kobiet świata, po raz kolejny pokazała się na plaży w towarzystwie umięśnionego partnera. Zdjęcia Brook w kusym bikini obiegły męskie portale. Zobacz koniecznie!
 • Monika Pietrasińska
  Portale dla mężczyzn obiegły seksowne zdjęcia Moniki Pietrasińskiej pozującej podczas festiwalu w Międzyzdrojach. To nie pierwsza tego typu sesja w karierze modelki. Polska piękność regularnie pojawia się na plażach pozując w kusym bikini… Zobacz koniecznie!
 • Joanna Krupa
  Joanna Krupa pozostawiła sobie jedynie skąpe majtki. Reszta garderoby najwyraźniej nie przydałaby się podczas tej sesji zdjęciowej… Zagraniczne media obiegły zdjęcia polskiej modelki, pozującej na plaży w Miami. Zobacz koniecznie!
 • Karina Jelinek
  Do tych gwiazd, które chronią swoją prywatność z pewnością nie można zaliczyć Kariny Jelinek. 34-letnia modelka chętnie bierze udział w rozbieranych sesjach i nie ma nic przeciwko, jeśli paparazzi podglądają ją w trakcie opalania… topless. Zobacz zdjęcia!
 • Joanna Krupa
  Jedna z najseksowniejszych polskich modelek dorzuciła do swojego portfolio kolejną gorącą sesję zdjęciową. Joanna Krupa pozowała u boku swojego partnera na jednej z plaż Miami. Oto efekty jej pracy...