• Makijaż w kolorze oranży
  Oranże na ustach, złoto i beże na powiekach oraz piękna, zdrowa cera – to najważniejsze trendy w makijażu na wiosnę i lato 2014. W delikatnym make-upie twarzy wyróżniać ma się jeden mocny akcent – mocny kolor na ustach lub wyraźnie podkreślone oczy. Królować będzie kolor pomarańczowy.
 • Rajski rock - makijaż Vipera wiosna/lato 2014
  Czas otworzyć oczy, poczuć ciepło własnego ciała i ocknąć się po zimie na eksplozję napompowanego energią koloru, również w makijażu.
 • Rozmyty kolor na powiekach to makijażowy hit wiosny 2014
  Wiosenne trendy w makijażu na najbliższy sezon zdominują lekkie pastele dodające dziewczęcego wdzięku i podkreślające naturalne atuty urody. Najmocniej akcentowanym elementem będzie rozmyty kolor na powiekach, który narzuci eteryczną formę całej stylizacji. Ten niezwykle lekki i liryczny charakter makijażu stał się motywem przewodnim inspiracji marki Golden Rose na najbliższe miesiące.
 • Kobieta nakładająca puder
  Trendy w wiosennym makijażu skupiają się przede wszystkim na cerze. Rozświetlona skóra z wyrównanymi niedoskonałościami i delikatny róż na policzkach to podstawa wiosennego makijażu. Zimowe trendy takie jak grube kreski na powiekach czy eyeliner zostaną zastąpione przez pastelowe cienie do powiek. Całość makijażu dopełnić mają podkreślone rzęsy oraz usta pomalowane na kolor zbliżony do naturalnego.