• Śmieci - zdjęcie ilustracyjne
  Od sierpnia wywozem śmieci z najludniejszej dzielnicy stolicy zajmuje się Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, które najwyraźniej nie radzi sobie z problemem. Są miejsca, do których śmieciarki nie dotarły od 10 dni. 
 • zatrzymanie
  Policjanci z Mokotowa rozwiązali sprawę zabójstwa z 1996 roku. 45-letni obywatel Ukrainy wpadł, bo popełnił inne przestępstwa i zostawił odciski palców. Został zatrzymany w poniedziałek w Łodzi, a w środę sąd aresztował go na trzy miesiące.
 • Zdjęcie poglądowe
  Kończą się wyroki w głośnych sprawach mafiosów sprzed lat. Na wolność wychodzą przestępcy, którzy zasłynęli bezwzględnością i brutalnością. Świat popędził do przodu, więc jak w tej rzeczywistości odnajdą się gangsterzy z lat 90.? - zastanawia się TVN24.
 • Remontowana kamienica przy ulicy Słonecznej na Mokotowie
  Zawaliła się cześć remontowanego budynku przy ulicy Słonecznej na warszawskim Mokotowie; nikomu nic się nie stało; ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców sąsiednich budynków - poinformował w środę PAP kpt. Michał Konopka z warszawskiej Państwowej Straży Pożarnej.
 • Tak mieszka Piotr Kraśko
  Aby obejrzeć wnętrze domu Piotra Kraśki wystarczy odwiedzić instagramowy profil jego żony. Karolina Ferenstein chętnie chwali się zdjęciami wykonanymi na warszawskim Mokotowie oraz na Mazurach, gdzie znajduje się stadnina koni jej rodziców. Zobacz zdjęcia!
 • Tak mieszka Piotr Kraśko
  Aby obejrzeć wnętrze domu Piotra Kraśki wystarczy odwiedzić instagramowy profil jego żony. Karolina Ferenstein chętnie chwali się zdjęciami wykonanymi na warszawskim Mokotowie oraz na Mazurach, gdzie znajduje się stadnina koni jej rodziców. Zobacz zdjęcia!
 • Zobacz Mokotów Lilly Hates Roses
  Formacja Lilly Hates Roses opublikowała teledysk do nowego singla.
 • Kamil Durski i Kasia Golomska prezentują szeroką gamę popowego grania
  Jeszcze długa droga przed nami – mówili w wywiadach dwa lata temu, przy okazji premiery swojego debiutu "Something to Happen". Teraz duet Lilly Hates Roses wykonał na tej drodze kolejny ważny krok.
 • Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów. Wchodzimy za kraty...
  Więzień prowadzony był wąskim, ciemnym, zatęchłym korytarzem. Na jego końcu widział zakratowaną furtkę i drzwi, a za nimi schody prowadzące na plac. Te kilkadziesiąt kroków, jakie miał do pokonania, decydowały o jego życiu lub śmierci. Jeśli doszedł do końca, mógł żyć. Jeśli po drodze strażnicy kazali mu skręcić w prawo i zejść po schodkach, pozostawało mu tylko kilka sekund. Idący za nim strażnik strzelał więźniowi w tył głowy, ciało leciało bezwładnie te kilka stopni, a potem było wleczone jeszcze kilka metrów do kolejnego pomieszczenia, skąd wyciągano je przez okienko na zewnątrz i ładowano na ciężarówkę. W ten sposób w pierwszych latach po II wojnie światowej zginął tu z rąk komunistycznych funkcjonariuszy bezpieki rotmistrz Witold Pilecki oraz co najmniej 350 innych żołnierzy podziemia i działaczy niepodległościowych - wyjaśnia pułkownik Bogdan Kornatowski, dyrektor Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów, przybliżając ciemną historię słynnego więzienia na Rakowieckiej...
 • Straż pożarna
  Pożar w budynku prokuratury okręgowej przy ul. Chocimskiej w Warszawie. Ogień wybuchł na szóstym piętrze.