• Patryk Jaki
  Mocne słowa wiceministra sprawiedliwości. Patryk Jaki uważa, że na demonstracjach KOD pojawiają się "beneficjenci poprzedniego układu", którzy "kwiczą", bo stracili dostęp do państwowych pieniędzy.
 • Radio
  Poseł PiS zaliczył wpadkę podczas niedzielnej rozmowy z Moniką Olejnik. Jacek Sasin stwierdził, że nowe władze TVP nie ocenzurowały programu Tomasza Lisa, a jedynie "sugerowały" by ciągle nie zapraszać Andrzeja Rzeplińskiego. Dowiedział się jednak wtedy, że prezes TK jeszcze ani razu nie wystąpił w tym programie.
 • Grzegorz Schetyna
  "Myślałem, że Andrzej Duda stworzy choć pozory konsultacji i analizy tego dokumentu" - komentował Grzegorz Schetyna w audycji Moniki Olejnik złożenie przez prezydenta podpisu pod przygotowaną przez PiS nowelizacją ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. "A on przyjechał z Wisły, podpisał i wrócił na ferie. To jest zupełnie niepoważne" - dodał były minister w rządzie Ewy Kopacz.
 • Jacek Sasin
  Premier Ewa Kopacz straszy obywateli projektem konstytucji według PiS. Prawo i Sprawiedliwość tłumaczy, że PO wyciąga stare, nieaktualne dokumenty, które były tylko partyjnym "ćwiczeniem intelektualnym".
 • Monika Olejnik
  Monika Olejnik w "Gazecie Wyborczej" komentuje doniesienia ostatnich dni. Krytykuje zarówno Andrzeja Dudę, jak i Ewę Kopacz.
 • Bogdan Rymanowski i Monika Olejnik
  Monika Olejnik pisze w "Gazecie Wyborczej", że od roku "żyjemy na beczce prochu". To właśnie w czerwcu 2014 roku rozpoczęła się afera taśmowa. Publicystka "GW" nie zostawia suchej nitki zarówno na Donaldzie Tusku, jak i Ewie Kopacz. Zdaniem Olejnik dymisje ministrów są spóźnione, a "przepraszanie Polaków po roku jest śmieszne".
 • Elżbieta Bieńkowska i Janusz Piechociński
  Janusz Piechociński był pytany przez Monikę Olejnik o słowa Elżbiety Bieńkowskiej, która podczas nagranej rozmowy z szefem CBA nazwała go "debilem". Lider ludowców nie zamierza się obrażać. Sam nazywa Bieńkowską "śwarną dziołchą".
 • Paweł Kukiz
  Nie będzie wskazywał, na kogo w drugiej turze wyborów prezydenckich mają głosować ci, którzy poparli go w turze pierwszej. On sam deklaruje, że głosować nie będzie. A co do ostrych słów na temat TVN24, Paweł Kukiz przyznał w rozmowie z Moniką Olejnik, że były one wymierzone w konkretne osoby, a nie w całą stację.
 • Jan Tomaszewski w sejmowych ławach
  Jan Tomaszewski, były poseł PiS w programie Moniki Olejnik dowiedział się, że władze PO pozwoliły mu dołączyć do klubu Platformy Obywatelskiej. Przy tej okazji pochwalił premier Ewę Kopacz. Monika Olejnik pytała go jednak nie tylko o politykę...
 • Mikrofon radiowy
  Ewa Kopacz broniła się w Radiu ZET przed przyjęciem odpowiedzialności za stan polskiego górnictwa. "Jestem premierem od trzech miesięcy" - mówiła szefowa rządu. Spotkało się to z ostrym komentarzem Moniki Olejnik.