• Więzienie
  Jego cela to tak naprawdę trzypokojowe mieszkanie z dostępem do siłowni. Ciepło, przytulnie i bezpiecznie. A jednak Anders Breivik skarży się na warunki w więzieniu. Napisał o tym do rosyjskich mediów.
 • Charles Manson
  Anders Breivik skazany na 21 lat więzienia za zabicie ponad 70 osób zapisał się w panteonie najokrutniejszych zbrodniarzy. Poznajcie ich. Oto najsłynniejsi psychopatyczni mordercy świata. Ted Bundy, Charles Manson, Albert Fish, Ottis Toole, Andriej Czikatiłow...
 • Anders Breivik
  Skazany na co najmniej 21 lat więzienia Anders Breivik wydawał się być zadowolony z wyroku, słuchał go z uśmiechem na twarzy - informują norweskie media. Ekstremista został uznany w piątek za winnego dwóch zamachów terrorystycznych z 2011 roku i zabicia 77 osób.
 • Anders Behring Breivik
  Około 40 tysięcy Norwegów zebrało się w centrum Oslo i odśpiewało piosenkę dla dzieci znienawidzoną przez sprawcę masakry w stolicy i na wyspie Utoya Andersa Behringa Breivika. Uważa on utwór za metodę marksistowskiej indoktrynacji.
 • Morderca z Oslo nafaszerował kule trucizną
  Anders Breivik zaplanował masakrę dokładnie. By mieć pewność, że zginie każdy, do kogo strzeli, nafaszerował pociski trucizną, sprowadzoną z Chin. Użył też specjalnej amunicji, która powoduje znacznie cięższe rany, niż zwykłe kule.
 • Eksperci: Breivik to samotny terrorysta, a nie szaleniec
  Norweski zamachowiec Anders Behring Breivik nie jest szaleńcem ani masowym mordercą, ale raczej typowym samotnym terrorystą, działającym w imię wyraźnej ideologii: nienawiści do islamu i imigrantów - twierdzą cytowani przez francuskie media specjaliści.