• Morelli i Kubica
  "Nie wiadomo, kiedy Robert Kubica będzie mógł powrócić na tor Formuły 1, ale nieprawdziwe są sugestie, że straci cały następny sezon" - powiedział w czwartek menedżer kierowcy Daniele Morelli. Według niego powrót Polaka to kwestia miesięcy, a nie lat.
 • Robert Kubica
  Na ten temat w ostatnim czasie pojawiło się sporo plotek. Wszyscy spekulowali, kiedy Robert Kubica wróci za kierownicę samochodu wyścgowego. Teraz wszystko jest już jasne. Datę powrotu Polaka ujawnił jego menedżer
 • Morelli: W październiku Kubica może znów założyć kask
  Robert Kubica może w październiku usiąść za kierownicą bolidu Formuły 1 lub zacząć ćwiczenia na symulatorze - uważa jego menedżer Daniele Morelli, który poinformował w Monzy, że ostatni zabieg chirurgiczny w pełni się udał.
 • Morelli (z lewej) żeruje na Kubicy
  Daniele Morelli, menedżer Roberta Kubicy, nie chce mówić prawdy o naszym kierowcy. "Fakt" przyłapał go na kłamstwie. To może oznaczać, że Włoch także w innych kwestiach związanych z polskim kierowcą mija się z prawdą.
 • Robert Kubica
  Robert Kubica wyprzedza o jakieś dwa tygodnie szczegółowy plan rehabilitacji przygotowany przez specjalistów - zapewnia jego menedżer, Włoch Daniele Morelli, który w środę gościł w Warszawie. Wziął udział w przedłużeniu współpracy polskiego kierowcy z LOTTO.