• Spróbuj zakłócić biblioteczną ciszę. W ostatecznym rachunku może się to opłacić
  Podryw to sport ekstremalny, a trening czyni mistrza. Właściwe odczytywanie sygnałów, wzbudzanie zainteresowania, rozpoczęcie rozmowy... Może i masz to we krwi, ale nie zaszkodzi trochę się podszkolić. Gdzie możesz „zaatakować”? Przeczytaj!
 • Milionowe straty na mundurach
  Na zakupie nowych mundurów dla listonoszy Poczta Polska mogła stracić 12 milionów złotych - wynika z dokumentów CBA i prokuratury, do których dotarł "DGP". Ale śledztw dotyczących zakupu odzieży jest więcej.
 • Tomasz Karolak
  Hyundai może się spodziewać najazdu Żandarmerii Wojskowej. Chodzi o nową reklamę, w której aktor Tomasz Karolak przebrał się w mundur oficera Wojska Polskiego. Mundur i jego części są prawnie chronione, a Hyundai nie wystąpił o zgodę na jego wykorzystanie, choć powinien.
 • Dobry policjant? Bez loków, sumiastych wąsów i złotego łańcucha
  Szef policjantów generał Andrzej Matejuk wydał zarządzenie określające, jak powinien wyglądać na służbie wzorowy policjant. Za nieregulaminowy wygląd można dostać po premii.
 • Ewa Błasik: Chcą do końca upokorzyć męża
  Wojsko się zamknęło, odwróciło się ode mnie - ubolewa na łamach "Naszego Dziennika" Ewa Błasik, żona gen. Andrzeja Błasika, Dowódcy Sił Powietrznych RP, który zginął na pokładzie rządowego Tu-154M pod Smoleńskiem.